Arama sonuçları: *

1. N

Görüntü alamıyorum ne yapmam gerek?

Biraz erken cevap gelmiş ama olsun. Evet açılmamasının sebebi BIOS güncel olmadığından dolayıymış. Şuanda sistem çalışıyor.
  2. N

Bilgisayarım açılmıyor ne yapmam gerek?

Tamamdır reis teşekkürler.
  3. N

Cevabın için teşekkürler ancak bir sorum daha olacak. Korsan oyun indirdiğim için olmuş olma ihtimali var mı? Kız kardeşim Sims 4 indirmemi istedi ve IGG games den indirdim. Ondan 1 hafta sonra ise bundan oldu. Abdullah abinin videolarından Amd ekran kartları neden tercih edilmiyor videosunda...
  4. N

DH Forum da birisi Ramleri tak çıkart bunun haricinde Cmos Jumper la BIOS sıfırla dedi yaptım olmadı, Technopat Sosyal de birisi PSU ya kısa devre yap bakalım çalışıyor mu yazmış ancak psu da sorun gözükmüyor. ( Dışarıdan bakıldığında içini bilemiyorum ). Bunun haricinde Vatan dan almadım pc yi...
  5. N

Bugün 19 Haziran 2022 ve hala daha forumlardan nasıl düzeltebileceğimi öğrenemedim. Bırak düzeltmeyi daha sorununu bile bilmiyorum. Uzun süredir kullanamadım pc yi. Bana PC toplattıran aklımı seveyim. Sonuna kadar laptop cuyum artık. Isınsın, donsun, kırılsın ama en azından cevap alabileceğim...
  6. N

MAYIS AYI'NIN ÜRÜNLERİ 🔥 HANGİ ÜRÜNLERDE İNDİRİM GELSİN 🔥

SteelSeries, Razer, Corsair gibi kaliteli markaların ekipmanları gelsin lütfen. Razer yapılmıştı ama yeniden yapılsa fazla satabilir diye düşünüyorum. Millet ucuz fiyata kaliteli mala hasret kalmış. Snopy, Rampage, Polosmart, Piranha gibi ucuz mal kullanıyoruz. Bu da hem ekipmanı kullandığımız...
  7. N

Aralık 2021 de ilk defa Pc topladım ve bu güne kadar sorunsuz kullandım. Ancak bugün kendi kendine kapanmaya başladı. Şuan wattman hatası olabilir diye tek tek adımları deneyecektim ancak artık açılmıyor. Gün başında Açarken Vga veya Cpu debug ledi yanıyordu ancak reset tuşuna veya kapat aç...
  8. N

Donanım Arşivi'ne Özel SteelSeries İndirimleri Geliyor 🔥

Arctis 1 veya 3 olsa?
  9. N

Görüntü alamıyorum ne yapmam gerek?

Merhabalar Tek tek elime para geçtikçe parça aldığım pc çalışmıyor. Para geçtikçe aldığım için geçen seneden beri topluyorum ve 2 hafta önce sonunda tüm parçaları alabildim. Bu benim ilk topladığım bilgisayardı. YouTube dan video izleye izleye yaptım ve gayette başarılı bir şekilde hiç bir...
Top Bottom