Arama sonuçları: *

1. K

RX 580 RX 580 Adaptive Sync destekler mi?

RX 580 RX 580 Adaptive Sync destekler mi? yani FreeSync olarak geçiyor her halde monitor alacağım indirime girmiş ekran kartımın driverına girdiğimde FreeSync Desteklemiyor yazıyor, Şuan kullandığım monitor 10-15 yıllık monitor FreeSync özeliiği yok yardımcı olur musunuz...
  2. K

Thermal Grizzly Kryosheet nasıldır ?

Bende almayı düşünüyorum çok bilgim yok internetten videosunu falan izleyin ona göre karar verin.
  3. K

Blackshark v2 x alınır mı

Bende bakıyorum her kulaklıkta bir sorun buluyorlar.
  4. K

Asus Prime A320M-K Anakart, Corsair H100 RGB Sıvı soğutma destekler mi?

Onu gördüm ama ne olduğunu bende bilmiyorum, Asus TUF Gaming A520M-Plus II almayı düşünüyorum hep ileriye dönülük hepde destekli
  5. K

ARGB Destekli Anakart Önerisi AM4

ARGB Destekli Anakart Önerisi AM4, Sıvı soğutucu almayı planlıyordum fakat anakartımda ARGB desteği olmadığını gördüm bu yüzden anakartımı değiştirmek istiyorum maksimum 3500 TL kadar çıkabilirim şuan kullandığım anakart ASUS PRİME A320M-K anakart.
  6. K

Asus Prime A320M-K Anakart, Corsair H100 RGB Sıvı soğutma destekler mi?

Asus Prime A320M-K Anakart, Corsair H100 RGB Sıvı soğutma destekler mi? Anakartımda rgb girişleri yok, bu yüzden alsam ışık kablolarını nereye takacağım veya uyumlu olacak mı?
  7. K

MSI MAG CoreLiquid M.240 vs Corsair H100 240 Hangisi alınmalıdır?

Anakarta uyarmı ikisi benim anakartta rgb desteği yok sonra sorun çıkmasında :D
  8. K

MSI MAG CoreLiquid M.240 vs Corsair H100 240 Hangisi alınmalıdır?

MSI MAG CoreLiquid M.240 vs Corsair H100 240 Hangisi alınmalıdır? İkisinide indirimde gördüm ama hangisini alacağıma karar veremedim, teknik özellikleri ve uzun ömürlü götürebilecek hangisidir? Asus A320-K Anakart
Top Bottom