Arama sonuçları: *

• Users: 1nwly
  • Order by date
  1. 1

valorant VAN 9003 çözülmüyor

bir daha format atıp windows 11e yükselttim ve bios güncelledim şimdi kapanmıyor 1723114200 böyle yapınca halloldu teşekkür ederim
  2. 1

valorant VAN 9003 çözülmüyor

Bilgisayarımı daha yeni Windows 11'e yükselttim Valorant'ta oyunda Van 9003 hatası alıyorum. Çözüm videolarını da izledim secure modu aktif ettim ama hala aynı hatayı almaya devam ediyorum. Anakart: Gigabyte A520M K
  3. 1

bilgisayar ve oyunlar aniden kapanıyor

kanka dediğin her şeyi yaptım ama yine aynı şeyler oluyor video izlerken bir anda mavi ekran yedim yine
  4. 1

minidump Rampage RMP-600-80PB 600W Team 1TB MP33 Pro m2 ssd Gigabyte RTX 3060 Eagle 12GB Ekran Kartı Apacer Nox 16GB (2x8GB) DDR4 3600 MHz RAM Gigabyte A520M-K AMD AM4 DDR4 Micro ATX Anakart AMD Ryzen 5 5600 Altı Çekirdek 3.50 GHz İşlemci
  5. 1

işlemcim amd ryzen 5 5600 knk intel değil
  6. 1

masaüstü
  7. 1

hocam selamlar bilgisayarımı bir uzun mesafe yolculuğuna götürmek zorunda kaldım(ekran kartını söküp taşıdım) sonra hiç açmadan iç temizliğini vs. yaptım ama sonra girdiğim valorant pubg gibi oyunlarda oyunlar aniden kapanıyor. Bazen de mavi ekran verip üzgünüz bir sorunla karşılaştık ve...
  8. 1

hocam selamlar bilgisayarımı bir uzun mesafe yolculuğuna götürmek zorunda kaldım(ekran kartını söküp taşıdım) sonra hiç açmadan iç temizliğini vs. yaptım ama sonra girdiğim valorant pubg gibi oyunlarda oyunlar aniden kapanıyor. Bazen de mavi ekran verip üzgünüz bir sorunla karşılaştık ve...
Top Bottom