Arama sonuçları: *

1. M

Komşumun arabasına vurdum

Arabasında sadece bizim arabanın boyası geçti hocam 3 cm lik bir iz oluştu baya bir baktım onun dışında hasar vb. bir şey yok gibiydi. Tinerle temizlenirse çıkar yada ufak bir rötuş ile iz tamamen kaybolur. Onun için kayıtlara bakmakla falan uğraşırmı bilmiyorum. 1702132778 Eve gidince konuşacam...
  2. M

Komşumu tanımıyorum hocam taşınalı 1 ay falan oldu nasıl biri bilmiyorum.
  3. M

Merhaba dostlar bugün sabah kardeşimi dershaneye bırakmak için arabayı almıştım arabanın camı buzlandığı için aynaları göremiyordum ondan dolayı geri kamerasıyla otoparktan çıkarmak zorunda kaldım. Fakat kameranın görüş açısından dolayı komşumun arabasını görmedim ve çarptım. Bizim arabanın arka...
  4. M

PC'nin Yanına PS5 almak mantıklımı ?

Merhaba dostlar rtx 3080 li bir bilgisayarım var fakat yanına ps5 alma gibi bir fikrim var. Alma sebeplerimden biri ps store nin steama göre daha uygun olması ve God Of War Ragnarök ve Last of Us Part 2 Remastered oynamak için istiyorum sizce alınır mı? dostlar?
  5. M

Asus Prime AP201 Mesh vs Cam

Yurtdışında tanıdığım var fakat Türkiye'ye dönmeyi düşünmüyor gibi :d
  6. M

Asus Prime AP201 Mesh vs Cam

Merhaba dostlar birazdan Asus Prime AP201 siparişi vereceğim sizce mesh olanınımı almalıyım yoksa cam olanınımı birde siyahmı beyazmı almalıyım dostlar.
  7. M

Bilgisayarıma Kedim İdrarını Yaptı

Öyle deme ilk başlarda çok fena kokusu vardı :d
  8. M

Bilgisayarıma Kedim İdrarını Yaptı

Merhaba dostlar kedim genellikle oturma odasında kalıyor onu odama pek sokmuyorum fakat Ramazan Bayramında kedim hastaydı ve gelen misafir çocukları kediyi korkuttuklarını farkettim ondan dolayı kediyi kendi odama aldım ve tekrardan misafirlerin yanına gittim. Odama geldiğimde kedim...
  9. M

GTX 1050 Ti satıp PS4 Slim almak mantıklı mı?

Merhaba dostlar, GTX 1050 Ti ekran kartım var. Bilgisayarımda çok da oyun var fakat artık birçok oyunu bilgisayarım kaldırmaz oldu. Drop sorunu falan çok sıkıntı oluyor ve Sony hesabımda birkaç oyun daha var. God of War ve Last of Us falan çok oynamak istiyorum. Sizce mantıklı mı satmak...
Top Bottom