Arama sonuçları: *

1. songokutr

Sıfır Asus İade Ürünü mü

anlayamadım tam olarak ama iade ürün geldiyse ürünün başınan şu olaylar geçmiştir. önce satın alıp geri iade etmişler. sonra nereye iade edildiyse alan frima asus deposuna ürünü yollamış. asusta yeniden jelatinleyip paketlemiş sana gelmiş olmalı.
  2. songokutr

Kol büyütmek için protein tozu önerisi

profil fotondaki c.ronaldonun kolları neden ince?
  3. songokutr

ANKET 📋 Gelmiş Geçmiş En Kötü Windows İşletim Sistemi Hangisi ?

windows wista çünkü win xp'den sonra direk win 7 çıkmalıydı.
  4. songokutr

Star Wars izlemeden oyunu oynanılır mı

belki daha iyi olur. hiç bişey bilmeden oynamakta keyifli. herşeyi bilmek bir nevi spoiler.
  5. songokutr

Star wars filmleri izleme sırası

1-2-3-4-5-6-7-8-9 hikaye sırasına göre çıkış sırasına göre izlemek istersen 4-5-6-1-2-3-7-8-9
  6. songokutr

Ekran kartı yük altındayken cızırtı yapıyor

coil whine olabilir ama coil whinelar seviye seviyedir. Mesela benim kart sadece eski oyunların yükleme ekranlarında cızırtı yapıyor. Eski oyunların yükleme ekranında yada menüsünde 1000+ fps'e çıkıyor çünkü oyun. Bunun dışında cızırtı asla yok diyebilirim tam yükte. varsada o kadar belli...
  7. songokutr

Amazon puma ayakkabı orjinalmidir

bilmem ki replika ayakkabı giymekten markalarıda unuttuk :D
  8. songokutr

Amazon puma ayakkabı orjinalmidir

esas soru bence puma markası orjinal midir olmalıydı
  9. songokutr

Milletimize hayırlı olsun.

Yunanistan gibi her yer heykel oluyor sorsak Türküz. Ben heykele karşıyım. Bunun yerine Atatürkün sözlerinden birini bir taşa yazıp oraya dikselerdi daha anlamlı olurdu. mesela şu söz; 'umutsuz durumlar yoktur umutsuz insanlar vardır. ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim' imza M.K.A o heykele...
  10. songokutr

GSS PRİM BORCU HAKKINDA

Borcu nasıl indirdiniz? borç 10 k ise faizi 8 k diyor. aşırı bir faiz var. faizi sildirip borcu ödeme yolu var mı?
  11. songokutr

❌İndirim Bitti! Rampage Kl-r57 Nexus Kırmızı/siyah Oyuncu Koltuğu 3.641,99 TL

Hocam bu koltugu kurunca en düşük seviyedeki koltuk uzunlugu yazar mısınız edit:45 cm olması lazım
  12. songokutr

❌İndirim Bitti! Rampage Kl-r57 Nexus Kırmızı/siyah Oyuncu Koltuğu 3.641,99 TL

ürün kalitesi kötü görünüyor ama fiyat iyiymiş
  13. songokutr

tavuk yulaf yumurta yemekten bittim

senin diyetin anladıgım kadarıyla zaten berbat. seni strese sokmuş psikolojini bozmuş. haftada 1 cheat day yapmazsan vücut kendini stresten kitler ne kilo alırsın ne kilo verirsin. haftada 1 cheat day şart. bilimsel olarak kanıtlarıda var. haftada 1 yapmazsan vücut ben kıtlıktamıyım gibi...
  14. songokutr

tavuk yulaf yumurta yemekten bittim

hafta 1 gün cheat day yap. yapmazsan daha kötü olursun. haftad 1 mutlaka cheat day yaparak vücudu şaşırtman gerekiyor. sıkı diyet yaparsan başarısız sonuç alırsın vücut kendini kitler bir adım ilerleyemezsin.
  15. songokutr

Nvidia mi AMD mi hangisi

duyduguma göre yayıncılık yapıcan diyelim video kaydedip youtube atacaksın. nvidia kartın varsa daha kaliteli çıkıyormuş.... bu sadece bir duyum teyit edip dogrulayabilen olursa sevinirim. nvidianın amd'ye göre böyle bir kaç artısı daha varsa amd almazdım şahsen.
  16. songokutr

1920x1080 ekran kartı önerisi

9500 gt 1080p'dir
  17. songokutr

ASUS ROG STRIX RTX 4080 OC Edition Derece sorunu

evet rog serisinden sogutur
  18. songokutr

EDİT: https://www.techpowerup.com/forums/threads/what-does-the-hot-spot-say-or-indicate-on-gpuz.319129/ Bu konuyu ing bilenler okusun arkadaşlar. Büyük ihtimalle kartında bir şey yok herkesin ekran kartının sıcaklıgı daha dogrusu hot spot noktası 100 derece üstüne çıkmış. Boşuna servise...
  19. songokutr

senin eski konulara baktım bişey yok galiba senin kartta şimdi 'Techpower up gpu z' programında hot spot dedigi sıcaklık 100 derece oluyor dogru mudur? Memory temp ve gpu temp 75 dereceyi bile görmüyor diye biliyorum. Önemli olan memory temp ve gpu temp. Hot spot dedigimiz sıcaklıgı bende...
  20. songokutr

TN Panel monitör önerisi

yok bulamazsın bence. kıyıda köşede satılmayan kalmış bilgisayarcılarda varsa anca öyle bulursun. Üretim yapmıyorlar. TN monitör gördügüm e sporcular için olanlar var onlarda gereksiz pahalı. Önerim samsung'un kendi ürettigi VA panelleri denemen. Ghosting olmayanlarından
Top Bottom