Arama sonuçları: *

1. F

Nintendo Switch Oled alınır mı?

Uzun süre girmeye fırsatım olmadı foruma, mesajını şimdi gördüm. Hangi tarz oyunları seviyorsun bilmiyorum ama ben kendime göre bildiklerimi söyleyebilirim. Rocket league çok ilgimi çekmişti, özellikle güzel bir pc oyunu olmasına rağmen switch'in çalıştırabiliyor olması iyi bir fırsat. Mario ve...
  2. F

Razer Blackshark v2 x nasıldır

Ben de çok kullandım yıllarca iphone kulaklığını ama şunu söyleyebilirim iphone kulaklığı bilgisayar için hiç fena bir kulaklık değil, koca koca markalardan pek de aşağı kalır yanı yok :D
  3. F

Sağlam sistemde micro stuttering problemi

Usta ben de aynı sorunu yaşıyordum aylarca uğraştıktan sonra ilginç bir şekilde tesadüfen çözebildim. Genelde kimse bilmiyor bu sorunun sebebini. Ben çözdüm ama belki tek bir sebebi olmayabilir, o yüzden benim çözdüğümü sana anlatayım sen de bir kontrol et hem bu konuya giren diğer insanlar da...
  4. F

Razer Blackshark v2 x nasıldır

Ben de blackshark v2 pro var kablosuz olan modeli eğer her şeyleri aynıysa tek fark kablolu veya kablosuz olmasıysa kesinlikle tavsiye ederim ben çok memnunum. Sadece mikrofonu çok iyi değil orta seviye diyebilirim. Bundan hemen öncesinde asus rog strix fusion wireless kulaklık almıştım mesela...
  5. F

Hadi ya, nasıl üşeniyorsun be kral el konsolu zaten :) Bence pek zevk alamamışsın oyunlardan, ondandır o üşenmenin sebebi. Hangi oyunları denedin ki, bide ne zaman almıştın tam olarak, ben şuan almadım hala ama baya araştırdığım için sana oyun tavsiyesi verebilirim istersen.
  6. F

Karar verdin Aldın mı kral? Ben de kararsız kaldım alıp almama konusunda hem nintendo switch 2 çıkacak diye hem de fps sınırının genel olarak 30 olması beni almama kararına iten sebepler.
  7. F

Nintendo switch mi nintendo switch oled mi almak daha mantıklı

Kesinlikle oled, hem sadece ekran canlılığı olarak değil ekran gövde oranı olarak da çok daha iyi.
  8. F

Nintendo Switch Oled vs Pc

Konu açalı baya olmuş ama, o bütçeyle alacağın pc seni mutlu etmez, bence nintendo almalısın.
  9. F

Bu Klavye Alınır Mı?

Kral iyi ki denk geldin. Ajazz ak992 öneririm kesinlikle. Hem num hem rgb ve kablosuz 4000 mah bataryası var. Hem 2.4ghz hem Bluetooth hem de kablolu olarak kullanabiliyorsun.
  10. F

assetto corsa competizione alınır mı ? ? ?

cevaplara baktım da inanılmaz saçma ve yanlış. Normal Asetto Corsa şu herkesin bildiği oyun competizione sürümü yarış versiyonu ciddi anlamda simülasyon online yarış oyunu. Direksiyon setiniz varsa ve profosyonel yarışacaksanız competizione almalısınız diğeri gırgır şamata oyunu.
  11. F

LOL'DEKİ DX9 MODU NEDİR?

Merhaba nasıl çözdünüz acaba öğrenebilir miyim bende de aynı sorun var bu sorun bir lol güncellemesinden sonra olmaya başladı bende de ve bir türlü düzelmedi ondan sonra siz nasıl çözdünüz?
Top Bottom