Arama sonuçları: *

1. L

Throttlestop da yaptığım undervolt işlemciye etki etmiyor.

İşlemci 3.8 ghzdeyken de gözlemlerimde oyun oynarken bir fark olmuyor. Render felan yapıyorsanız tabiiki fark olabilir ama ben 4.7 ghz de 100 küsür watt çekeceğine 3.8 de 50 60 watt ile aynı performansı veriyor oynadığım oyunlarda. Bu sadece ratio kısıtlaması ile birde offset voltage ı düşürmek...
  2. L

Evime fiber çekilmesi için ne yapmalıyım

Ya bir de insanlar gigafiber istiyor mu öyle bir durum var mahallede imza toplamak biraz zor iş açıkcası. Eğer tüm mahalleyi tanımıyorsan tabii. Bir kaç yıl daha bekleyecez gibi artık.
  3. L

Dediğiniz gibi yaptım gine bir şey değişmedi acaba bios dan bir engel mi var ? Bir ayarı mı değiştirmem lazım diye düşünmeye başladım. Bir de dediğiniz gibi çok bir bilgim yok araştıra araştıra biraz kurcalamaya çalışıyorum. 1723156790 Kendim öğrenmeye çalışıyorum ginede teşşekkürler...
  4. L

Evime fiber çekilmesi için ne yapmalıyım

Bende aynı durumdayım fiber bekliyorum 50 mbps lik vdsl kullanıyorum. Fakat bildiğim kadarı ile dilekçe işlemlerinde tek kişi yeterli olmuyor diye biliyorum tam emin olmamakla birlikte. Bu 50 mbps de gelmeden önce 8 mbps felan ile uğraşıyordum sonradan geldi. Şu anda' da turknet gigafiber...
  5. L

Merhabalar, i7 10700K bir işlemci için throttlestop üzerinden undervolt yapmaya çalıştım. Fakat fivr kısmında offset voltage ı düşürsem de sağ üsteki offset voltage hiçbir şekilde değişmiyor bunun sebebi nedir bilen biri yardımcı olursa sevinirim.
Top Bottom