Arama sonuçları: *

1. E

Yardım MSI Bravo 15 C7VE mux switch var mı ?

Sizin oldugunuzu farketmedim hocam, zaten size danismistim tekrara dusmus oldum kusura bakmayin
  2. E

MSI bravo 15 c7ve-063xtr

Sizin yanıtınızda asıl problem olarak gösterdiğiniz şey galiba islemcinin dusuk olmasi. Evet 7535hs 12450h ye gore daha dusuk fps veriyor olabilir. Ne kadar bir fark olduguna bakmak icin testleri incelemek gerekiyor. Fakat bu cihaz suanda degil ama bir sure once 25-27 arasi satiliyordu. Galiba...
  3. E

Yardım MSI Bravo 15 C7VE mux switch var mı ?

Bu ürünle alakalı yorumlara baya baktım. Alanlar genelde ürüne windows kurarken ve driver falan indirdikten sonra mavi ekran tarzı problemler yaşamış, yani kurulum aşaması biraz problemli ve hiçbir sekilde bir kılavuz yok bu konuda resmen. Ayrıca cihaz artık fiyat olarak uçtu galiba ama 25-27k...
  4. E

Yardım MSI Bravo 15 C7VE Aldım H.O / G.O?

Değerlendirmeleriniz icin cok tesekkür ederim. Bahsettiginiz sorunlara katılıyorum. Bu arada suan hem bu urun hem acer 32-33k larda gozukuyor harbiden. Macun vs bir sekilde cozulur. Performans olarakta islemci evet biraz dusuk ama o %10 luk farki tolere edebilirim o derece bir gamer zaten...
  5. E

Attığın acer nitroya girdim suanda 32k gözüküyor bende. Bilmiyorum sen attığında bir indirim mi vardı artık. Hepsiburada da evet az yorum var ama hepsi 5 yildiz koyup bilgisayarin sogutmasini kasasini performansini fiyatina gore övmüş. Macun kuru geliyormuş dogru. Bunu bir dezavantaj olarak...
  6. E

Knk windows kurulum kısmı ile alakalı şikayetlerini anlıyorum. Bir de anakartla alakalı bahsettiğin güncelleme vs işlemini bilmiyorum ama uğraştırmıştır kesin zaten hiçbir kılavuz yok bu konularda onu da anlıyorum. Ama cihazın işlemcisine sallaman tuhaf. Cihaz daha geçen gün indirimle 25k ya...
Top Bottom