Arama sonuçları: *

1. B

Hangi Gitarı almalıyım

arkadaş çevremde saz gitar vb çalan kişiler var öğrenmeyi çok istiyorum bırakmayı düşünümüyeceğimden eminim
  2. B

Hangi Gitarı almalıyım

Yeni başlıyorum hiç bir bilgim yok sizce hangi gitarı almalıyım...
  3. B

Çözüldü✓ Telefon pin yardım lazım

Arkadaşlar telefonun pini ve mail şifresini unuttum kullanmadığım bir telefon fabrika ayarına getirdim fakat mail girişi veya sifre istiyor açabilmek için kullanabileceğim yöntem var mı daha önce farklı bir mail ile girilmedi sadece 1 mail girişi var telefonda
  4. B

Öneri 21.700 tl bütçeye leprop önerisi

21.700 bütçem var leptop önerebilir misiniz
  5. B

Yardım Hangi Leptop alınmalı veya önerdiğiniz leptop var mı

sizce hangisini almalıym https://www.hepsiburada.com/msi-thin-gf63-12ucx-427xtr-intel-core-i5-12450h-8gb-512gb-ssd-rtx2050-freedos-156-fhd-144hz-tainabilir-bilgisayar-p-HBCV00004BO4YS?magaza=Over+Game&url_src=and-product-detail...
  6. B

MSI GEFORCE RTX 3060 VENTUS 2X 12G OC Ekran kartı için işlemci anakart önerisi

MSI GEFORCE RTX 3060 VENTUS 2X 12G OC hangi işlemciyi önerirsiniz? Gıgabyte ga-b250m gaming 3 bu anakart var sorun olurmu bunla kullansam
  7. B

Çözüldü✓ Ekrana görüntü gelmiyor display port

aynn öyle yapmışım sonradan fark ettim :D
  8. B

Çözüldü✓ Ekrana görüntü gelmiyor display port

4 aydır kullandığım PC imi yeni eve taşıdım taktigimda sinyal yok hatası alıyordum ışıklar sırayla yanıyor sönüyor , PC çalışılıyor fakat ekrana görüntü gelmiyor hdm ile denedim yine görüntü yoktu rx6600 kullanıyorum bios güncellemelerini falan yaptıydım
  9. B

PC açılırken ekrana garip şekiller geliyor

yok duzelmedi. 30 dk önce böyle bir sorun yoktu bir anda olmaya başladı
  10. B

PC açılırken ekrana garip şekiller geliyor

Arkadaşlar PC açılırken böyle şeyler çıkıyor bilgisayarı yeni topladım
  11. B

Çözüldü✓ Rx6600 sistem alınır mı

Elimde rx6600 var bu parçalar alınır mı Ryzen 5600 yerine 3600 akşam sorun yaşar mıyım? https://paylaskazan.n11.com/n11mgm-22HSE4GLNA
  12. B

Topladığım rx6600'lü Sistem nasıl

Sistemi daha alamadım almadım. ekran kartı,kasaya sahibin şu an önerilere açığım https://www.n11.com/urun/crucial-ballistix-bl2k8g32c16u4b-16-gb-2x8-ddr4-3200-mhz-cl16-ram-1370196?magaza=aison...
  13. B

Çözüldü✓ Aliexpress kargom teslim edildi gözüküyor fakat teslim almadım

anlaşmazlık başlattım para iadesi bekliyorum
  14. B

Çözüldü✓ Aliexpress kargom teslim edildi gözüküyor fakat teslim almadım

kargom teslim edilmiş gözüküyor sadece aliexpress üzerinden takip edebiliyorum 17trackta falan çıkmıyor ne yapmam lazım ?
  15. B

asus radeon rx6600 , 5 5600 işlemci uyumlu anakart önerisi f/p

asus radeon rx6600 , 5 5600 işlemci uyumlu anakart almak istiyorum fiyat performans olursa daha iyi olur.
  16. B

AMD Ryzen 5 5600 anakart ram önerisi

AMD Ryzen 5 5600 almayı planıyorum elimde rx6600 8 gb var sizce hangi anakart,ram almayılım
  17. B

rx6600 8 gb ekran kartına hangi işlemci ve anakart alınmalı ?

rx6600 ekran kartına hangi işlemci ve anakart alınmalı fiyat konusunda esneğim (sadece uygun fiyat olursa daha iyi olur )
  18. B

Çözüldü✓ Asus Dual Radeon RX 6600 Sistem önerisi

çok iyi olur şimdiden teşekkür ederim
  19. B

Çözüldü✓ Asus Dual Radeon RX 6600 Sistem önerisi

Herkese merhaba Sistem toplamaktan hiç anlamıyorum elimde Asus Dual Radeon RX 6600 8GB ekran kartı var bana önerebileceğiniz işlemci,ram,anakart,güç kaynağı vb. parçalarda yardımcı olursanız sevinirim
Top Bottom