Arama sonuçları: *

1. U

Yardım xbox yama kurmama izin vermiyor

Geçenlerde Microsoft storedan Final Fantasy XV Windows Edition aldım fakat yama kuramıyorum dosya konumunu değiştirmeye çalıştığımda sadece belirlenen konuma yükleniyormuş o konumda xboxun kilitli klasörü yani yamayı kuramıyorum anlayacağınız başka oyunlarda da bu sorunu yaşadım yardımcı...
  2. U

Yardım Mobil gamepad önerileri.

hatırladığım kadarıyla ayarlardan yapılıyordu kumanda ayarları diye geçiyor aslında gamepadi bağladığında da direk algılaması gerekiyor
  3. U

Gamepad önerisi PC için

tamamdır herhalde bu 2C modelini alacağım teşekkür ederim 1723037394 keşke xbox alacak kadar bütçem olsa tercih ederdim ayrıca satın alacağım koldan 2 tane alacağım ondanda bütçemi bir hayli zorlar 1723037512 dediğim gibi bütçem olsa xbox alırım da yok işte 😢 1723037655 gerçekten detaylı bir...
  4. U

Gamepad önerisi PC için

aldığınız modelin linkini atar mısınız? 1723022083 ben de ilk başta almayı düşünüyordum forumlarda yerin dibine gömmüşler ne hassasiyeti iyiymiş ne de malzeme kalitesi siz ne düşünüyorsunuz?
  5. U

Gamepad önerisi PC için

biraz fazla irdeliyorum çünkü hangi koldan alırsam 2 tane alacağım bu fiyat bandındaki en iyisini almak istiyorum söylediğiniz modeli de inceleyeceğim logiteceh f710 hakkında ne düşünüyorsunuz
  6. U

Yardım Mobil gamepad önerileri.

minecraft ,call of duty , Star Wars: KOTOR II, stardew valley aklıma gelenler bunlar
  7. U

Gamepad önerisi PC için

öncelikle konuya ilginiz için teşekkür ederim bende hala gamepad arıyorum aliexpressi takip ediyorum güzel indirim olunca alacağım fakat bu ürünlerde ölü nokta çokmuş onun içinde tereddütte kaldım yakın zamanda...
  8. U

ps4 gamepad mi yoksa logitech f710 kablosuz gamepad mi

kısıtlı bir bütçem var ayrıca 2 tane alacağım gamepadden bu attığım linklerden farklı öneriniz olursa çok sevinirim ya da bu ikisi arasından
  9. U

ps4 gamepad mi yoksa logitech f710 kablosuz gamepad mi

https://www.hepsiburada.com/sony-ps4-dualshock-4-v2-orjinal-ps4-kol-p-HBCV00004XF5GM?magaza=MKM%20TEKNOLOJ%C4%B0&utm_source=pc&utm_medium=akakce&utm_campaign=c&utm_content=c&utm_term=k&wt_pc=akakce.c.k.pc&v=1.65.8 %100 orijinal yazılmış açıklamada bende pek piyasayı bilmiyorum sizce iyi mi...
  10. U

Gamepad önerisi PC için

hali hazırda pc fiyatları düştü acaba gamepad fiyatlarında da düşüş olur mu diye bir yazayım dedim uzun zamandır gamepad arıyordum umarım bu sefer bulabilirim
Top Bottom