Arama sonuçları: *

• Users: BAHAO
  • Order by date
  1. BAHAO

Cod Warzone Fps Drop

Sisteminizi yazarsanız sorunu daha kolay bulabiliriz.
  2. BAHAO

Android Sim kart sorunu

hocam o zaman bu kronik bir sorun demek ki. çünkü internette bu konuda bir sürü şikayet var. servisle bir konuşup bilgi almak en iyisi. POCOPHONE F1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  3. BAHAO

Nvidiamı Amd mi

Dediğim gibi üç yıllık bir kart. Güncel oyunları medium ayarlarda 60 fps oynamasını beklemek hayal olur. Varsa öyle bir kart söyleyin biz de alalım [emoji4]. Kaldı ki üç yıl öncenin de 1080p ultra kartı değil. RX590 abisi var. POCOPHONE F1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  4. BAHAO

Nvidiamı Amd mi

Bahsettiğiniz kart 2017 Nisan ayında piyasaya sürülen bir kart. 3 yıl olmuş arkadaşım. Zamanın hatta bana kalırsa şu an bile F/P kartı. İşlemci oyunlarda ne kadar etki ediyor da işlemcin iyi olmazsa RX580 çöp diyorsun. İlginç gerçekten :/ POCOPHONE F1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  5. BAHAO

Bu adam hakkında ne düşünüyorsunuz

i3 ve r5 karşılaştırmasında dediğinizde göre inteli daha performanslı gören birisiyse tartışılması ve hakkında konuşulması gereksiz birisidir. İzlenme ve yorum kazandırmak bile saçma. Takmayın böyle insanları. POCOPHONE F1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  6. BAHAO

Android Sim kart sorunu

İyi akşamlar hocam boşuna servise göndermeyin telefonunuzu. 4 gün önce yapılan huawei güncellemesinden sonra p smart kullanıcılarının çoğu bu sorunu yaşadığını belirtiyor. Ben bir açıklama görmedim ama en kısa sürede yeni bir güncelleme yapılıp sorun giderilir diye düşünüyorum. POCOPHONE F1...
  7. BAHAO

Unlost Bilgisayarları

Bugüne kadar çıkardığı hangi kasa gerçekten F/P ürünüydü ki? POCOPHONE F1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  8. BAHAO

Pubg Mobile Android Uygulaması Fikirlerinizi Bekliyorum

Uygulamanın arayüzü çok sade ve anlaşılır olmuş. Çok güzel görünüyor. Saydıklarınız dışında trick, best shots, funny moments bölümleri eklenebilir videolarla. Başarılar. POCOPHONE F1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  9. BAHAO

Nvidiamı Amd mi

Kartın performansından, soğutmasından memnunsanız hata yapmamışsınız demektir. POCOPHONE F1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  10. BAHAO

Nvidiamı Amd mi

2060S kullanıcıysanız zaten 2070 ve 2080 dışında alabileceğiniz model kalmıyor hocam. Biraz boş bir konu olmuş sanki. POCOPHONE F1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  11. BAHAO

Nvidiamı Amd mi

6000₺ bütçeye 1660ti önermek... POCOPHONE F1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  12. BAHAO

Nvidiamı Amd mi

Bütçe sadece GPU için 6.000₺ ise tabi ki 5700XT yerine 2080 daha mantıklı. POCOPHONE F1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  13. BAHAO

RX590'ım var ama normalden düşük fps alıyorum

Ryzen işlemcilerde dual channel ramler daha daha iyi performans veriyor. PSU'dan da olabilir. Ramden de olabilir. POCOPHONE F1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  14. BAHAO

Nvidiamı Amd mi

AMD'nin son çıkan serileri tam bir fiyat performans ürünü. Özellikle 5700 XT ve 5700. Ben AMD öneririm. 5700 XT alıp 2070S tokatlayabilirsin. POCOPHONE F1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Top Bottom