Arama sonuçları: *

1. StrangerIX

FC 25 TURKCE GOZUKMUYOR

Hocam hangi platformdan satın aldın acaba? Steam mi? 1727450736 Ona göre bir video göndereceğim de
  2. StrangerIX

FC 25 TURKCE GOZUKMUYOR

Bende kalıcı kalmıştı ama bir bakayım tekrardan. Geri dönüş yapayım size.
  3. StrangerIX

FC 25 TURKCE GOZUKMUYOR

tamamdır. onu en_US yap. Oyunu aç ve dillere bak gelmiş mi? Gelmemişse de tekrardan tr_TR yap bakalım. Düzelecek mi? İki türlüsünü de deneyelim.
  4. StrangerIX

FC 25 TURKCE GOZUKMUYOR

Şunu deneyebilir mi? Kayıt defteri yazsın aramaya. Bilgisayar\HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\EA Sports\EA SPORTS FC 25 Şuraya kadar ilerletsin. Ya da bunu üste kopyalasın. Orada Locale yazan bir dosya olacak. İçine tıklayıp en_US yazsın, sonra tr_TR yapsın bakalım. 1727436013 Bundan sonra da...
  5. StrangerIX

Bütçe söyleyin laptop önereyim

Olabildiğince ucuz olsun.
  6. StrangerIX

Bütçe söyleyin laptop önereyim

Hocam garip gelecek de Wifi 6 bulunan, net testi yapableceğim bir laptop arıyorum. Var mıdır öneri?
  7. StrangerIX

FC 25 TURKCE GOZUKMUYOR

İyi dinle şimdi o zaman da anlattım da tam anlamadın herhalde. Ya da bambaşka hata var ben bilmiyorum. Neyse. İlk bu adıma gel tıkla. Sonra EA Sports sinematiği gelecek. Bunu da geç. Altta dil seç var onun tuşu neyse ona tıkla. Türkçe en altta vardı bende seçtiğimden en yukarı çıkmış...
  8. StrangerIX

FC 25 TURKCE GOZUKMUYOR

Dur atayım fotosunu.
  9. StrangerIX

Beyaz sistem topladım parçalar iyi mi bakar mısınız ?

https://www.teknobiyotik.com/donanim/psu-guc-kaynagi-power-supply/raijintek-ampere-1200w-80-platinum-atx-3-1-ampere-pcie-5-0-full-moduler-siyah-guc-kaynagi-0r30b00012.html Buydu atmak istediğim.
  10. StrangerIX

Öneri Deepcool Morpheus vs lianli Lancool 3 hangisi alınmalı ?

420 hep eziyet ya zaten ya full tower kasa bakacan ya da mid tower olanlarda ölçüsü, genişliği büyük olanlar olacak. Yoksa çok zor. Bir de Arctic de sağolsun eşşek gibi yapmış radyatörü :kekw:
  11. StrangerIX

Beyaz sistem topladım parçalar iyi mi bakar mısınız ?

https://www.teknobiyotik.com/donanim/psu-guc-kaynagi-power-supply/raijintek-ampere-1000w-80-platinum-atx-3-1-ampere-pcie-5-0-full-moduler-siyah-guc-kaynagi-0r30b00013.html Şunu ekle psu ya istersen. 1727432753 Ya da bu...
  12. StrangerIX

Lancool 3'te de var aslında ama anakart yerini ayarlayamadığın için pay daha az. Bende var kasa hava akışı baya başarılı. Modülerliği güzel bir kasa. Bir tek anakart yerini aşağıya çekme yok o da O11D EVO'da var o da 420 destekliyor.
  13. StrangerIX

Hala olması lazım. Bitmiş mi? 3 günlüktü kampanya.
  14. StrangerIX

7800x3D için 360mm Sıvı soğutma önerisi rica ediyorum.

Çok frekans düşüşü yaşamıyorsa, sıcaklığı kaç olursa olsun stabil tutabiliyorsa, ses de çok rahatsız edici değilse o soğutucu iyi soğutucudur aga benim mottom bu :kekw:
  15. StrangerIX

7800x3D için 360mm Sıvı soğutma önerisi rica ediyorum.

Destekler XL olmayan modeli bile destekliyor. 420 Arctic III al. Reverse başka model de vardır da Lian Li en çok satılan sanırsam. Atarlar buraya alan varsa. 1727431421 18:45 sonrası izle.
  16. StrangerIX

son 6 ayın en düşük fiyatı! 4090

Şurada bile kendini belli ediyor. Baksana fan inceliğine, soğutma inceliğine. Şaka gibi model. Bunun MSI modeli de çıktı ya Gaming X Slim mi ne. La o bile bu kadar kötü değil. Adamlar bazı şeyleri düşünüp değiştirmiş. Bunlar olduğu gibi yapıştırıyor.
  17. StrangerIX

Kesinlikle. Bende 2060'ı vardı Windforce'un Allah bildiği gibi yapsın o modeli. Önce gittim modeli araştırdım, 3060'tan tut 4060ti'a kadar sorunları mevcut. Fan dizaynı o kadar kötü ki soğutamıyor. Coil Whine vardı üstüne ama öyle kötü bir ses ki yük binince 70'li 80'li yılların araba motorları...
  18. StrangerIX

https://www.incehesap.com/gigabyte-geforce-rtx4090-aero-oc-gv-n4090aero-oc-24gd-24gb-gaming-ekran-karti-fiyati-71030/ Bu da var.
  19. StrangerIX

Bunda da böyleyse düşünsene 75k veriyorsun fanları takılıyor, coil whine falan yapıyor :kekw: bi soğuk su içerdim herhalde Bu daha iyi bunu alın. Mükemmel model. 1727429855 Kendimde 4080 modeli var ondan biliyorum :kekw: 1727429880 En ucuz 4090 da bu olması lazım galiba TR'de. Geçen birine...
  20. StrangerIX

🔥İndirim Philips WiZ E27 60W LED Cool white Akıllı Ampul 2. Ürün 1 TL !🔥

Bence kumandayla daha saçma hocam. O ampul için sürekli ekstra kumanda bulunacak. Telefon her saniye yanı başımızda zaten. Tak tıklıyorsun kapanıyor. Siri,Alexa ile kapatma da işin fantezisi yani. Ben kullanmam da millet otomasyon yapıyor misal. Odadaki lambayı, led aydınlatmayı vs. tek cümleyle...
Top Bottom