Arama sonuçları: *

1. K

Ekran kartına yük binince kapanması

Merhaba Rx 580 4gb ekran kartım var basit bi oyun oynarken birden ekran gidiyordu ancak kasada ekran kartı dahil bütün fanlar çalışıyor ışıkları var power tuşuna basılı tutunca kapatıp açılınca düzeliyor ve her seferinde 'amd radeon' yazılımı hata veriyor aygıt yöneticisinde ünlem işareti...
  2. K

RX7800XT PULSE 16 GB 18.599 6 Ayın en düşük fiyatı

bunun nvidia da muadili nedir
  3. K

Ryzen 5600 Aşırı ısına sorunu boşta 74 derece

Boşta değerler bu şekilde. Tabii ki indirip tarıyayım ne olur ne olmaz
  4. K

Stok fanı geri taktım hala boştayken aşırı yükte.
  5. K

Teşekkürler fanı kontrol ettim 1 vidası tam oturmuyomuş yerine. Ancak fanın bakır boruları işlemciye temas ettiğini düşünüyorum baya yapışık duruyor. Yarın yeni fan siparişi geçicem bu fan hatalı üretim sanırım 10 kez sök çıkar yaptım ne yaptıysam oturamadı, çapraz vidalama hiç olmadı. İade...
  6. K

Hocam bu ayardaymış zaten başka neyden olabilir?
  7. K

Hocam evet herşeyi tam, macun yeni, kasa kapakları açık şuanda hala düşme yok. Fanıda kuletipi coolermaster aldım, hatta mastergel sürdüm piyasada iyi macunlardan biri diyorlar. Kuletipi fanı 3 gün önce aldım Kasanın içi soğuk, şuan işlemci 80 derece de boşta 1722480757 hepsi yapıldı konu...
  8. K

BOŞTA değerler bu şekilde yükte 95 derece olmakta Kule tipi fan mevcut yinede işe yaramadı, kasa içi soğuk ve fanlar çalışıyor biosum güncel sorun nedir?
  9. K

Atomgamestore uygun fiyata PSU satıyor, güvenilir mi ?

https://www.atomgamestore.com/nzxt-c750-pa-7b2bb-eu-80-bronze-atx-power-supply?v=1.60.3 Bu ürünü almayı düşünüyorum, fiyatı çok iyi geldi. Bu site güvenilir mi?
  10. K

X99 Çift işlemcili anakartıma kasa önerisi lütfen

Fan montajını yapamıyorum. Fan sağ tarafa bakıcak şekilde monte edemedim, iki fan arasında yer yok. Biri diğer yöne bakabilecek şekilde oluyor ancak. Ne yapabilirim?
  11. K

Selamlar, çift fan takacağım hocam.
  12. K

Selamlar hocam. Valla ben sipariş verdim n11den. Satıcıya sorayım bu durumu. Eğer öyleyse kötü. Çünkü 2 tane kule tipi işlemci soğutucu siparişi de geçtim, tam randıman alamayacaksam başka kasa bakarım. PSU için eski kasamdan Coolermaster v3 elite çıkardım. 600w yeteceğini sanıyorum, emin...
  13. K

Bilgisayarım neden çok ısınıyor?

Hayır m4 kullandım
  14. K

Belirtmeyi unuttum kusura bakmayın.Sistem inerji kampanyasından, geçen sene alındı.2 hafta önce m4 macun ile değişimi sağladım. Sanırım tek yol soğutucu almak. Bana önerebiliceğiniz bir şey varmıdır, çok hakim değilim.
  15. K

Merhaba arkadaşlar. Yukardaki değerler BOŞTA (Sadece chrome açık) değerler. Kasadan sıcak hava geliyor sürekli bacağım yanmakta. (Aşağıda kasa) Sorun nerde? Sistemim bu şekilde GoodRam IRDM PRO 16GB(2x8) Deep Black 3600mhz CL18 DDR4 Ram (K3600D4V64L18S/16GDC) Sapphire Radeon RX 6700 Pulse...
  16. K

KİNGSTON FURY RENEGADE 1TB GEN 4 M2 SSD 3130 TL İHTALAT ÜCRETİ DAHİL (ALMANYA)

https://www.amazon.com.tr/dp/B09QV5KJHV 2 tb bundan sipariş verdim bu nasıldır beyler?
  17. K

2 bin tl verebilirim hocam, çok kaliteli olmasına gerek yok teşekkürler 1721229224 https://www.n11.com/urun/zoko-zk700-extreme-700w-80-14-cm-fanli-guc-kaynagi-52346456?magaza=trbilgisayar&pid=602288207
  18. K

https://www.n11.com/urun/zoko-amiral-white-dk431-4x12-cm-argb-fanli-mesh-panel-temperli-cam-e-atx-bilgisayar-kasasi-41887479?magaza=trbilgisayar#unf-review Hocam bu iyi gibi hem tasarım hoşuma gitti hem daha ucuz. Önemli farkı varmı dır? Ramlar yolda, 2 güne gelicek oda. Siz ne önerirsiniz...
  19. K

Hocam bendeki kasa çok eski 6 yıllık falan güç kaynağı etiketi göremedim muhtemelen çok düşük bu arada attığın kasa fiyatı uygunmuş teşekkür ederim
  20. K

Satıcı en az 500W önerdi. O yüzden 500-600, hatta daha üstü de olabilir fiyatına göre. teşekkürler
Top Bottom