Arama sonuçları: *

1. M

Sürekli Mavi Ekran Hatası

G.Skıll 8GB 3200Mhz SAMSUNG 860 EVO 250GB GIGABYTE 1660SUPER GIGABYTE B450M S2H AMD Ryzen 3500x Bilgisayarım bazen açılırken mavi erkan veriyor bazen de Youtube da video izlerken mavi ekran veriyor bu sürekli olmaya başladı yardımcı olur musunuz. Minidump Dosyası...
  2. M

Yardım Fan konusun da yardım

https://www.vatanbilgisayar.com/rampage-rb-k8-120mm-argb-led-fan.html
  3. M

Yardım Fan konusun da yardım

Arkadaşlar ben Corsair Spec Delta RGB kasa kullanıyorum, öndeki üç fanı anakarta bağlayan kablo da bir sorun oluştu ve yerini değiştirsem de başka fana taksam da yeşil rengi yanmıyor ya da bazen renkleri geriden geliyor. Bu fanlar 4 pinli olduğu için düzgün bir kontrolcü bulamadım. Ben kasama 3...
  4. M

HER OYUN VE AYARDA 300-350FPS ALMAK

her oyun da aynı sorunu yaşıyorum ve cs de fps max 0 ı yazıyorum
  5. M

4:3 768 de CSGO da 600e kadar gördüğüm oluyordu, fps_max 0 zaten her oyunda.
  6. M

Demek istediğim en düşük ayarlar da 600 ü görebiliyordum ama artık hangi ayarlara alırsam alıyım hangi çözünürlüğe alırsam alıyım gene de 300ün üstüne çıkamıyorum. 1598283176 Demek istediğim en düşük ayarlar da 600 ü görebiliyordum ama artık hangi ayarlara alırsam alıyım hangi çözünürlüğe...
  7. M

Geçtiğimiz haftalar da bir sistem toplamıştım GİGABYTE 1660SUPER AMD RYZEN 3500X 8GB 3200MHZ RAM GİGABYTE B450M S2H Sistem ilk haftalar da CSGO, LOL de 600 değerlerin de FPS ler veriyordu lakin son 2-3 gündür max 300-350FPS zar zor alıyorum. Sisteme format attım, driverları kendim elle kurdum...
  8. M

Yardım 1660 super gaming x düşük fps sorunu

bend e aynı sorunu yaşıyorum ramleri alınca sonucu yazarım demişsin acaba sonuçları söyleyebilir misin ?
  9. M

GEREĞİNDEN DÜŞÜK FPS SORUNU

özür dilerim yazım hatası olmuş
  10. M

GEREĞİNDEN DÜŞÜK FPS SORUNU

Geçtiğimiz haftalar da bir sistem toplamıştım AMD RYZEN 3500X GİGABYTE 16660SUPER ÇİFT FAN GSKILL 8GB 3200MHZ RAM GİGABYTE B450M S2H CORSAİR SPEC DELTA RGB CSGO DA 4:3 600fps e kadar görebiliyordum lakin bügün tekrar fps kontrolü yapmak istediğim de ise ne yaparsam yapıyım fps 400ü geçmedi...
  11. M

Yardım EKRAN KARTI NO LOAD HATASI

arkadaşlar no load hatasını nasıl çözebilirim ekran kartını servise mi yollamam gerekiyor.
  12. M

Topladığım pc nasıl olmuş ?

anakart s2h olmalı bence
  13. M

EKRAN KARTI FANI ANLIK %100 E ÇIKIYOR

proglamlık bir durum değil sıfırladım ve sildim zaten artık ondan sonra yapmaya başladı
  14. M

EKRAN KARTI FANI ANLIK %100 E ÇIKIYOR

Ekran kartı oyun açılırken bir anda 100 de 100 e çıkıyor ama normal de yapmıyordu, msı programından bir anlık 100 e çekmiştim ve direk kapattım bunu gerçekleştirdikten sonra oyuna girerken 100e çımaya başladı bunu nasıl düzeltebilirim.
  15. M

Yardım YENİ TOPLADIĞIM PC DE CRASH VE ANİ KAPANMA

sanırım sadece valorantta çünkü diğer oyunları normal şekil de oynadım (mavi ekran da yedin mi ? )
  16. M

Yardım YENİ TOPLADIĞIM PC DE CRASH VE ANİ KAPANMA

yeni topladığım pc de valorant oynarken aniden mavi ekran yemiştim ve bilgisayar yeniden başlatılmıştı. Yeniden başlayınca oyuna tekrar girdim ve bu sefer de bu hatayı aldım. Sizce neden kaynaklanıyor ? (1660super 3500x)
  17. M

Yardım İŞLEMCİ FANI BOŞTA 1600RPM DÖNÜYOR

sanırım soğutucuyu değiştirmem gerekiyor 1597175919 tamam işte ben de onu öğrenmek istiyorum değiştirmeyi 1597175943 dsjghdskljghdkjsfg cidden bunu düzeltmem gerekiyor
  18. M

evet bana da fazla geldi
  19. M

ciddi anlam da 5sn de bir arabanın vites attması gerektiğin de bağırdığı gibi bağırıyor ve sonra geçiyor ama 5sn sonra gene aynı şey
  20. M

hayır 3500x
Top Bottom