Arama sonuçları: *

1. B

Yardım GamePower Calypso Klavye Sorunu

Merhaba, klavyemin ''o,l ve ç'' tuşları bazen çalışıyor bazen çalışmıyor. Bilgisi olan var mı?
  2. B

Fiyat Performans Sistem

Sadece kasaya maks 9500 vermeyi düşünüyorum bir ihtimal 10u zorlarım
  3. B

Fiyat Performans Sistem

Arkadaşlar merhaba, 8000 - 9500 TL'ye sistem önerebilir misiniz? ( monitör dahil değil )
  4. B

Sistemim Ne Kadar Eder

Bunu ilk defa senden duydum. Uyumlu olduğunu düşündüğün daha ucuza ram varsa atabilir misin?
  5. B

Sistemim Ne Kadar Eder

Bu sistemi sizce nereden ve nasıl satabilirim? Letgo ve sahibinden üzerinden kasanın iç ve dış fotoğrafını çekip açıklama kısmına içindekilerini yazmayı düşünüyorum. Ek olarak yapmamı önerdiğiniz bir şey var mı?
  6. B

Sistemim Ne Kadar Eder

690 TL Ram'e vermek yerine direk yeni kasa almayı düşünüyorum 10000 TL'ye daha fazla da olabilir daha az da olabilir o pek sorun değil. Ayrıca ram almış olsam bir kaç ay sonra işlemciyi satıp yeni bir işlemci daha almam lazım bu işlemciyi ne kadara satabilirim bilmiyorum ve satmakla da uğraşmak...
  7. B

Valorant Ping Sorunu

Arkadaşlar merhaba, şehir dışından 2 gün önce geldim. Dün akşamdan bu yana yaklaşık 8 maç valorant girdim ve şöyle bir sorun oluyor. 2. round'un bekleme alanında örnek veriyorum 20 saniyelik bekleme alanı var ve benim 18 saniye boyunca pingim 1000'lere kadar çıkıyor ve bekleme süresi bitmesine 2...
  8. B

Sistemim Ne Kadar Eder

Arkadaşlar merhaba, 2020 Temmuz ayında GameGaraj tarafından hazır sistem almıştım. Şuan da aklımda 2 adet seçenek var. Birincisi bu sisteme 690 tl verip 8gb ram almak, ikincisi ise bu sistemi satıp yeni bir tane hazır sistem almak. Asıl size danışmak istediğim konuya gelelim. Bu sistem 2 yıllık...
  9. B

''Reboot and select proper boot device'' hatası

Merhaba, bilgisayar en az 15 dakika afk kaldığı zaman mavi ekran veriyor ve kendi kendine bilgisayarı kapatıp açıyor. Daha sonrasında reboot and select proper boot sevice or insert boot media in slected boot device and press a key bu hatayı veriyor. Tekrar bilgisayarı aç kapa yaptığımda biosa...
  10. B

Yardım Kulaklığımın Kablosu Dolanıyor

Dostum onu ben de biliyorum sorunu nasıl çözüceğimi biliyorum bunda problem yok nasıl sorun olmasını engelliyebilirim tokayla filan yapılabilir diyorlar ama bir fikrim yok
  11. B

Dostum kulaklığı kafama takıyorum işim bitince monitöre takıyorum üzerinde tepinmiyorum yani normal bir şekilde kullanıyorum
  12. B

Merhaba Arkadaşlar, Öncelikle bunu nasıl düzelteceğimi biliyorum. Yatağın üzerine çıkıp kulaklık aşağıda duracak şekilde sarkıtıyorum. Bunda bir problem yok. Sorun çok dolanmaktan içindeki kablo kırılıyor galiba bazen cızırtı bazen de ani hareketlerde tık diye bir ses geliyor ve kulaklık...
  13. B

Alt Tab 1saniyede atarken 3 4 saniyede atmaya başladı

Merhaba arkadaşlar bilgisayarımı temmuzun 16sında aldım o günden beridir kullanıyorum. (bilgisayarımda ssd var.) Bi zamanlar masaüstünü temizledim ve alttab atarken 1 saniyede hemen geçiyordu sonrasında sürekli temiz tuttum bu böyle devam etti 1 ay boyunca sonrasında masaüstü çözünürlüğünü...
  14. B

Aliexpress Verdiğim Siparişten Vergi Alıcak Mı?

Hocam örnek veriyorum 50 tl vergi istiyorlar ben o ürünü almasam da vergiyi ödemek zorunda mıyım?
  15. B

Ben bu ürüne ne kadar vergi ödüyeceğim
  16. B

Selam arkadaşlar, Ben 79 tllik ürünü kuponum olduğundan dolayı 2 TL'ye aldim 77 tllik indirim vardı. Gönderim ücretsiz yazıyordu benim kartımdan 2.85 tl çekti ve siparişin onaylandi yazdi benim asıl sorum bu ürün bana ulaştığında ptt benden vergi alıcak mı? 2 kişiye sordum alsaydı başta ne kadar...
Top Bottom