Arama sonuçları: *

1. Exanimu

konu pasaport ve yurt dışı

Birleşik Arap Emirlikleri, çoğunlukla emek ve fuhuş amacıyla kaçırılan erkek ve kadınlar için bir varış ülkesidir. Bazıları daha sonra, ücret ödenmeden aşırı çalışma saatleri, pasaportların yasadışı olarak alıkonulması, hareket kısıtlamaları, ücretlerin ödenmemesi ve işverenleri tarafından...
  2. Exanimu

ALLAH ASKİNA YARDİM EDİN

Ayarları yüksetmeyi dene, tüm ayarları ultra msaa kapalı iken ortalama 100fps alman gerekiyor, gta 5 oyun motoru düşük ayarlarda ekran kartını tam performanslı kullanamıyor, performans artışı için ayarları kıstığınızda tam tersine performans düşüyor.
  3. Exanimu

BT kulaklık sürekli "handsfree" moduna giriyor

Bir program mikrofonunu kullanıyor olabilir veya ses ayarlarından kayıttan yürüt kısmındaki kulaklığı devre dışı bırakıp handsfree yi açık bırakmış olabilirsin handsfree ses çıkışını ve mikrofonu devre dışı bırakmayı dene.
  4. Exanimu

BT kulaklık sürekli "handsfree" moduna giriyor

Kulaklığın nedir? Airpods gibi tws bir kulaklıksa bluetooth üzerinden bant genişliği sorunu sebebi ile mikrofon aktif olduğu anda handsfree moduna geçer ve mono ses verir, maalesef bunun bir çözümü yok eğer laptop kullanıyorsan ses ayarlarından kulaklığın mikrofonunu devre dışı bırakarak...
  5. Exanimu

🔥İndirim Bonusflaş Yemeksepetinde geçerli 300 liraya 200 TL indirim kodu veriyor (Kişiye özel olabilir)

Garantiye görüntülü görüşme ile yeni hesap actiysan bir suru yeni müşteri kampanyasi var kendi sitesindeki kampanyalar sayfasını kontrol et oradaki kampanya kodlarını garanti uygulamasına gir 1 2 gun icinde tum kampanyalardan kodlari alirsin, yemeksepeti 350 indirim + 650 bonus vs bircok...
  6. Exanimu

Çözüldü✓ Kablosuz mouse kasma-donma sorunu?

Uzun süredir kablosuz oyuncu fareleri kullanan biri olarak deneyimlerime ve üreticilerin önerilerine göre usb dongle fareye en fazla 20-30cm uzakta ve tam karşısında olmalı, bu şekilde tam performansını alırsınız, bu sebeple çoğu kablosuz oyuncu faresinin içinden dongle ile birlikte uzatma...
  7. Exanimu

Valve'nin yeni oyunu Deadlock'a davet edebilecek var mı?

Hocam diğer hesap vac banlıydı kusura bakma aklımdan çıkmış, sana zahmet onu silip bunu eklersen sevinirim. 1209938102
  8. Exanimu

Valve'nin yeni oyunu Deadlock'a davet edebilecek var mı?

Bana da davet gönderebilecek varsa sevinirim. 159787087
  9. Exanimu

Logitech pro x wireless 3000lira(teşhir ürün)

Aynı ürünü kullanıyorum, bu kulaklık usb adaptörü dışında başka hiç bir şekilde bağlantı kurmuyor, kablo ile sadece şarj edebilirsiniz, başka bir alıcı bulabilirsen eşleştirip kullanabilirsin, genelde logitech bu konularda iyi olsa da kesin olarak sana ücretsiz olarak usb alıcı gönderirler demek...
  10. Exanimu

FOTOĞRAF MAKİNESİ İÇİN NE LAZIM?

Bu aşırı eski bir fotoğraf makinesi hafıza kartı veya dahili hafızası yok, içine bu fotoğraf makinesi için özel üretilen film alıp takmalısınız, sonrasında filmleri fotoğraf film banyosu hizmeti veren bir yerden çıkarttıracaksınız, kısacası sen en iyisi bu makineyi dekor olarak kullan :)
  11. Exanimu

Yurt dışı iphonu hasarlı iphona geçirip kullanmak?

Kullanırsın ama kullanamazsın, şöyle ki yurtdışı iphone ile türkiye çıkışlı iphone u birbirinden ayıran ve türkiye cihazlarını değerli kılan şey ithalatçı tarafından imei kaydının yapılmış olmasıdır, imei de cihazın anakartına gömülüdür, bu sebeple senin yapmak istediğin işlem için tek mantıklı...
  12. Exanimu

Öneri 2023 Ford Focus 1.0 GTDi Titanium X alinir mi?

Araç pek güçlü değil, 125hp olduğuna bakmayın düşük devirlerde tork oldukça az ve manuel şanzıman ile birleşince istanbul gibi bol yokuşlu bir yerde yaşıyorsanız sürmesi hiç zevkli değil, ben sadece 500km civarı tamamen şehir içi ve trafikte kullandım, şahsen ben çok beğenmedim, yokuşlu...
  13. Exanimu

Yardım Temu Alışveriş Vergi Sistemi 150€ üstü veya altı alışveriş

Vergi sepet kısmında gözükmüyor ödeme kısmına ilerlediğinde ekleniyor.
  14. Exanimu

Görseldeki araç modeli nedir?

Zaten 2 sene civarı satılmış, 2010 veya 2011 modeldir.
  15. Exanimu

Görseldeki araç modeli nedir?

DFM Succe
  16. Exanimu

Çözüldü✓ PC bazen geç açılıyor

Sistem AM5 mi? Bende de bazen aynı şekilde açılması 1-2dk sürebiliyor, araştırdığım kadarıyla am5 anakartların bios ve ram kontrolleri ile alakalı bir sorun henüz kesin bir çözüm yok, anakartınızın en son bios sürümünü kurmayı deneyebilirsiniz.
  17. Exanimu

Steam Aile Paylaşımına Katılacak Kişi Arıyoruz.

Hocam platformları karıştırıyor olmayasın? Ben de steam aile paylaşımı kullaniyorum yaptigin tek şey arkadaş listenden aile paylasimina davet etmek, simdilik hesap bilgisi adres v.s hicbirsey gerekmiyor.
  18. Exanimu

Pc yüke binince restart atıyor

İki kartla da aynı sorunu yaşadığına göre sorun muhtemelen psu da olmalı, psu marka model nedir?
  19. Exanimu

Neden emsallerine göre daha ucuz ?

Bu ürünün xiaomi türkiye garantilisi güvenilir satıcılarda 14bin tl civarı satılıyor, vatan bilgisayar v.s şirketler fahiş fiyatlar ile satıyorlar onları dikkate almamak gerek, pttavm ürün sayfasında da belirtildiği gibi bu ithalatçı garantili, yani bu ürünü xiaomi türkiye değil başka bir firma...
  20. Exanimu

Amazondan bilgim dışında işlem yapılmış

İlk olarak bankan ile görüş kartını kapatıp yenilesinler, yapılan harcama için de işlem itiraz talebi oluşturun sonrasında amazon ile görüşün.
Top Bottom