Arama sonuçları: *

1. T

Kang white v3 vs huano switch

Bazıları da ayni ürün sadece isim hakkından dolayı kendi adini yazdigi icin ayni ürün diyorlar çözemedim. Eğer ktt nin sesi youtube ses testlerindeki gibiyse onu alırım da aynilarsa iki katı para vermeye hiç gerek yok.
  2. T

Kang white v3 vs huano switch

hocam hortlatıyorum kusura bakmayın fakat iki çeşit kang white var biri ggboy biri ktt siz hangisini aldınız ve mümkünse ses testi atabilir misiniz lutfen?
  3. T

İkinci el Xbox Gamepad 9. nesil

Arkadaşlar yarın 2. el xbox gamepad almak için satici arkadasla bulusucam. Tuş testini gamepadi telefona bağlayarak hardwaretester sitesinden yapıcam.Buraya kadar okey fakat sorun şu şimdi arkadaş kolun seri numarasini kendi microsoft hesabına bağlamış. Ben ürünü aldığımda ileride garantiye...
  4. T

zaman geçirmelik açık dünya oyunu

bu konu neden sıcak fırsatlar kısmında
  5. T

Redragon klavyelerin ülkemize gönderimi neden kapandı?

Merhaba, yaklaşık 2-3 hafta önce aliexpressde 15-20 dolara cok guzel redragon klavyeler alabiliyorduk fakat ben il dışına çıktığım için almadim. Şimdi bigchoice indirimleri tekrar gelmiş fakat gönderim kapanmış. Bir çözum var midir buna?
  6. T

🔥İndirim Mizar MZ60 LUNA - Gateron Optical Brown Switch - RGB - ISO UK - 874,99 TL

Hocam sizce bunu mu alayim yoksa aliexpressdeki redragonun sattigi e yooso z686 veya obur 400ttlik klavyelerden mi alayim
  7. T

Gencer gaming güvenilir mi?

Hocam konunun üzerinden çok vakit geçmiş fakat geldi mi ekran akrtınız ben de gencer gamingden rx6700 almayı dusunuyorum amazonda ve n11de de var fakat hangisine güvenebilirim bilemiyorum.
  8. T

Asus dual 6650xt satıp 3070Ti alınır mı?

Kardeşim ben de aynı karttan almayı düşünüyordum da nerde oturuyorsun ve sattın mı kartı?
  9. T

Amazon papara kart para iadesi gelir mi

Ben papara ile ekran kartı alıcam amazondan fakat paparaya gelen para gönderme olarak sayılırsa ne yapacağım onun da limiti 1250 tl.Bende black card var onun gelen limiti 50k gonderme olarak sayılmıyorsa sıkıntı olmaz herhalde.
Top Bottom