Arama sonuçları: *

1. E

önerebileceğiniz sorunsuz İPTV

İnternet iyi onda sorun yok ama tv lg bazen yavas kaliyor. xiaomi box almayı düşünüyorum o yüzden. link vs atabilir misin hocam paketlere bakayim
  2. E

Aracın stop farları ile ilgili

Şeffaf stop düz ismi. Sonradan takılıyor
  3. E

Tr paket alacam hocam. 100mbps hızım. 12 aylık 1-1.5k civarı gördüm pek. Bi tane iptv 1.5k sınırsız dedi guvenemedim ama 1728202324 ücretsiz iptv nasıl olacak hocam
  4. E

bi iki yerden test aldım dün hepsinin noktasına kadar herseyi aynı büyük ihtimalle ama daha iyi varmidir diye sorayim dedim
  5. E

Yeni hesaplar ya da sadece bu konulara mesaj atmış kisiler bosuna yazmasin :) Üyelik yeni bitti bugün almayı düşünüyorum tekrar sorunsuz kesintisiz önereceğiniz bisey var mi
  6. E

TTelekom müşteri hizmetlerine küfür ettim

Taahhütün oldugu icin ödemek zorunda falan degilsin. Telekom vs zaten cok s.rfsiz ama orada calisan müşteri hizmetleri de kolay yoldan iptal etmek yerine zorla kanunsuz yola basvurup ya öderse diye ödemeyi dayatiyorlar. Sonra bilen biri cikip sert konusunca iptal ediyorlar.
  7. E

Biber gazı stokları bitti

jenix biber gazı kesinlikle daha iyi. Nato biber gazlarini satiyorlar ama basinci acayip ici ne kadar dolu belirsiz. jenix çok sağlam püskürtüyor karsida gözünü acamaz
  8. E

1.4 1.5 milyon arası araba önerisi

B47 motora laf ediyor, bilmiyorsanız yorum yapmak zorunda değilsiniz!
  9. E

Yılbaşında araba fiyatları artar mı?

Şöyle guncelleyeyim. 2023 aralık ayı Kia sportage 1.675M şuan güncel fiyati 2.200M
  10. E

1.4 1.5 milyon arası araba önerisi

Bmw 318i 17-18 model 50-60km de bakabilirsiniz. ya da model düşürüp 320iED Audi A3 olabilir ama bmw F30 yerine pek mantıklı tercih değil. düşük yaş dusuk km Megane, Corolla, skoda octavia. Sıfır kia cerato ya da Xceed(şekli durusu cok guzel hoş araba) Kendim tercih yapacak olsam Bmw ile...
  11. E

Yılbaşında araba fiyatları artar mı?

Sıfır fiyatlar yükseliyor ufak ufak yılbaşından sonra yine bi 70-100k zam yerler. ikinci el baya düştü ve duraksadı. He şöyle bisey var ikinci elde acelesi olan dusuge satiyor yoksa kimse dusukten satmak istemiyor tutuyor
  12. E

Türkiyenin geldiği hal

Arkadaşlar son bir kac seneye kadar yaşanan bütün olumsuzluklara ragmen halk yine bir şekilde idare edebiliyordu ama 2021-2022 den sonra genc kesim hayattan ümidi kesmis korkunc bir olumsuzlukta hayat ile ilişkisini bitirmiş resmen. Baştaki dahil bunu bilerek yaptı ve turkiye yi ufak ufak...
  13. E

En iyi enerji içeceği hangisi?

black bruin yıllarca sade satıldı bi ara mojito ve acai aromalarını piyasaya sürdüler mojito pek tercih edilecek seviyede değil bence. acai denemeni tavsiye ederim guzel ama en iyisi sadesi. redbullda Beyaz/lacivert/sarı renkteki kutuları kesin dene
  14. E

En iyi enerji içeceği hangisi?

Monster enerji icecekleri arasinda en kotusu (bence) aşırı şekerli berbat bir tadi var. sekerli suya aroma koymuşlar dümenden. en iyisi acık ara redbull tabii ki black bruin de iyidir fiyat performans tadı vs redbull dışında digerleri uzun soluklu içilmez redbullu da cok içmemek lazım
  15. E

Protein tozu önerisi

540tl düştü https://takehiq.com/collections/kampanya/products/hiq-hi-pro-plus-510gr
  16. E

Hangi yurt dışı iPhone 15 alınmalı?

Kullanım süreleri ile modellerin ülkelerin bir etkisi yok. Hepsi aynı fabrikadan aynı parcalardan üretiliyor. Hangisini almak istiyorsan alabilirsin. Çinden aracı olmadan ya da düşük komisyonla getiren birini bulursan en uyguna almış olursun. En ucuz cinde üretim orada olduğu icin ve...
  17. E

Protein tozu önerisi

ssn nasil indirim yapmis 2kilo 1200₺ falan geliyor cok uygun digerlerine gore
  18. E

Comnet geçiş kodu...

100mbps kodum : CMT234GWF
  19. E

İphone 15 256 Gb aldım. Hata mı yaptım?

200gb ayda 80₺ . 128 gb almak yerine 256gb alıp model düşürmek mi mantıklı, ayda 80₺ verip bir üst model 128gb almak mı? 15 128gb almak yerine bedavaya 256gb almıyor ustune 4-5k extra para veriyor 256gb alıyor!!! Acaba bunu yaparken kime hizmet ediyorsun :) extra 128gb depolama almak icin...
  20. E

İphone 15 256 Gb aldım. Hata mı yaptım?

İcloud kullanmayı öğrenin cok faydalı :)
Top Bottom