Arama sonuçları: *

1. M

Secure boot etkinleştirdiğim halde hala secure boot hatası alıyorum

biraz kurcalayınca çözdüm aynı hatayı alan arkadaşlara yardımcı olabilirim teşekkür ederim hrnkral
  2. M

teşekkür ederim ilgilendiğin için dediğini yaptım fakat olmadı bildiğin başka bir şey var mı? 1723744573 şuanki hata bu
  3. M

yardımcı olursan çok sevinirim detaylı bir şekilde nasıl çözdüğünü anlatır mısın?
  4. M

Win32/Packunwan nedir nasıl kaldırabilirim lütfen yardım edermisiniz

hiçbir şekilde kaldıramıyorum kardeşim vpn indirmiş habersiz ondan sonra böyle oldu nasıl kaldırabilirim yardımcı olur musunuz
  5. M

ASUS SERVİS AÇARKEN SERİ NUMARASINA BİÇİM HATASI VERMESİ

her türlüsünü denedim kabul etmiyor hafta sonu olduğu için destek de alamıyorum
  6. M

asus tuf gaming h3 kulaklık garanti sorgulama yerine yazdığım kodu aynen yazıyorumfakat kabul etmiyor
  7. M

Arkadaşlar seri numarasını doğru ve olduğu biçimde yazıyorum fakat biçim hatası diyor ne yapmalıyım neden veriyor bu hatayı?
  8. M

FACEİT SECURE BOOT HATASI LÜTFEN YARDIM EDİN

videodaki gibi yapıp yinede aktif olmayan arkadaşlar 0:32 deki key managemente girip en üsttekini değiştirirlerse olucaktır.
  9. M

merhaba aynı sorun aynı şekilde bendede devam ediyor nasıl yaptığını detaylı bir şekilde anlatır mısın?
  10. M

1722374309 https://forum.donanimarsivi.com/konu/secure-boot-etkinlestirdigim-halde-hala-secure-boot-hatasi-aliyorum.948472/ bu arakdaşa önerdiklerini yaptım fakat aynı sorun devam ediyor geçmedi
  11. M

Arkadaşlar secure botum açık olamsına rağmen hata geçmiyor yardımcı olur musunuz
Top Bottom