Arama sonuçları: *

1. S

pc kablosuz wifi modulu ile verim alamiyorum internet kalitesi çok dusuk

önerebileceginiz ethernet karti varmi / bu ethernet karti anakarttaki wifi portu kadar etkili olurmu ? pc kablosuz wifi modulu ile verim alamiyorum internet kalitesi çok dusuk önerileriniz varmi anakartimdaki wifi portum bozuk.
  2. S

laptop hddsi normal pc ye takicam verim alabilirmiyim

sıkınti yaşarmıyım ?
  3. S

ACİL !mavi ekran sorunu nun widowsu etkinleştirmemeyle ilgili alakası varmıdır ?

minidump dosyalarını atcaktım ancak klasör boş + denetim masasından ayarlarıda yapılı çözüm bulamadım :(
  4. S

ACİL !mavi ekran sorunu nun widowsu etkinleştirmemeyle ilgili alakası varmıdır ?

mavi ekran sorunu nun widowsu etkinleştirmemeyle ilgili alakası varmıdır ?
  5. S

Mavi Ekran Sorunun Windows'u Etkinleştirmeyle Alakası Var mı?

mavi ekran sorunu nun widowsu etkinleştirmemeyle ilgili alakası varmıdır ?
  6. S

R3 3200G ve Nvidia Ekran Kartı Arasında Uyuşmazlık Olur mu?

anakartıda değiştireceğim iyi bir 2 li söylermisiniz intel veya amd fark etmez 1623061541 geforce gt 420 1623061556 geforce gt 420
  7. S

kankam ben hdmi kablosunu ekran kartına takiyorum yani işlemci iş yapmiyormu işlemcininde girişi var ?? 1623061322 1000 tl civarı
  8. S

peki ben no işlemciyi güçlü diye almayı düşünüyorumda ekran kartı görevi devre dışı kaldığı için başka uygun bütçeli bir işlemci önerir misiniz? yada bu işlemci iyi mi? dersiniz 1623061213 yok bende takılı olan 2 gb lik
  9. S

amd ryzen 3200g içinde 2 gb lik ekran kartı görevini görüyor benim işlemcim kötü amd ryzen3200g almayı düşünüyorum ancak ekran kartım takılı nvidia işlemciniki ise amd aralarında uyuşmazlık sorunu çıkarmı ve 2si beraber kullanılırmı
  10. S

minidump klosörüm boş

minidump klosörüm boş ve başlangıç kurtarmadaki tüm ayarlarım yapılı ve yinede klosör boş yardım edermisiniz
  11. S

ZULA indirirken mavi ekran sorunu

bu bilgisayar C kısmındaki minidump klosörü boştu
  12. S

ZULA indirirken mavi ekran sorunu

zulayı indiriyorum set up unu kurdum %50 sini indirdi sonra mavi ekran verdi ama mavi ekran vermeden önce herhangibi bir drop yemedi-donmadı lütfen yardım edermisiniz dünden beri deniyorum 5 kere mavi ekran hatası verdi
  13. S

acil yardım javayı güncelledikten sonra böyle bir hata verdi

tl launcheri yani minecatı açmaya çalışırken böyle bir hata verdi
  14. S

open gl hatası alıyorum

15. S

donma mavi ekran sorunu

hee ok
  16. S

donma mavi ekran sorunu

peki işlemcim intel ama eski onu nasıl yapcam ha bu arada ekran kartı için oluo driver eksikmiş onu yüklüo
Top Bottom