Arama sonuçları: *

1. D

TYT kitabımı almalı yoksa 9. sınıf kitabımı?

Tyt kitapları daha özütlenmiş gibi hissediyorum, sizce hangisini almalı? 10. sınıf kaynaklarım bolca var.
  2. D

1 Aylık Asus kulaklığım kırıldı

Kullanıcı hatası demeleri durumunda tamir yapıyorlarmi? Ücretlide olsa.
  3. D

1 Aylık Asus kulaklığım kırıldı

Yaklaşık 1 ay 10 gün önce aldığım kulaklığımı akşam yatmadan önce taşıma kabına koymuştum sabah kalktigimda sağ kulaklığın 180 derece dönen eklem yeri kırılmıştı, garantisi var diye rahattım fakat arkadaşlarım kullanıcı hatası diyip geri gondericeklerini soylediler, sizlerin görüşü nelerdir?
  4. D

TYT Problemler için kitap önerisi istiyorum.

Peki sizce TYT çalışmaya başlamadan önce Antremanlarla Matematik çözmelimiyim? Temelim var fakat kendime güvenim yok.
  5. D

TYT Problemler için kitap önerisi istiyorum.

10. sınıfım ve TYT çalışmaya başladım, TYT Fen kısmı bitmek üzere, yavaştan Matematik başlamak istiyorum fakat 9. sınıf Problemler hakkında bilgim yok, Konu anlatımı içinde olan ve Kolaydan Zora doğru giden bir kaynak istiyorum, önerilerinizi bekliyorum.
  6. D

PCR testinde "Tekrar numune gönderiniz" sonucu ne anlama gelir?

Dün test olmuştum ve sonucum bu şekilde çıktı, sebebi nedir ve bir anlam içeriyor mu?
  7. D

En yakın pcr testi noktalarını nasıl bulabilirim?

Hocam özel hastanelerde ücretlerin 250 Lira bandında olduğunu duyunca gitmek istemedim, eğer sağlık ocaklarında fiyatlar mâkulse gidebilirim, fiyatları ne durumdadır biliyormusunuz?
  8. D

En yakın pcr testi noktalarını nasıl bulabilirim?

Arkadaşlar, bir kaç tane semptomum var, okul test olmamı istedi, en yakın ücretsiz pcr testi noktasini nasil bulabilirim? yakınımda Marmara Araştırma hastanesi var fakat orası deli manyak kalabalık oluyor.
  9. D

Yurt içi kargo aynı gün dağıtıma çıkarmı?

Kargom bugün 11:28 de şubeye ulaşmış ve hâlâ şubede gözüküyor, ürüne bugün ihtiyacım var, sizce bugün dağıtıma çıkarmı?
  10. D

dogecoin alınır mı ??

Hocam naptınız
  11. D

3D Ödemede taksit nasıl gözükür.

Arkadaşlar internerten bir ürünü taksitli almaya çalışıyorum fakat 3d ödeme kısmında taksitsiz fiyatı gözüküyor. Karttan taksitlimi çeker yoksa taksitsizmi?
  12. D

Kablosuz kulaklık önerisi

Hem Type-C ile kablosuz bağlantı kurabilen hem de kablolu bağlantı kurabilen kablosuz kulak üstü bir kulaklık bakıyorum, bütçem 1200-1500 seviyelerine kadar çıkabilir, önerilerinizi bekliyorum.
  13. D

3000 Lira monitör tavsiyesi

Xbox Series S'den oyunlar oyniyacağım ve Bilgisayar üzerinden Kripto piyasasını takip edeceğim. 2k çözünürlükte, 32 inch ve renkleri güzel vermesini istiyorum önerilerinizi bekliyorum. Bütçem 3000, aşım pek fazla yapamam
Top Bottom