Arama sonuçları: *

1. Victory1602

Yazıcı Yazdırmama Hatası

ARKADAŞLAR MERHABA CANON PİXMA G2420 YAZICIM VAR DAHA ÜRÜN YENİ YAZICI SORUNSUZ ÇALIŞIYORDU SON ZAMNALARDA 4 5 SAYFADAN SONRA YAZDIRMAMAYA BAŞLADI ŞUAN DA YARIM SAYFA ÇIKARIYOR SONRA ÇIKARMIYOR 6940 HATSI VERİYOR VE KENDİNİ ÇEVRİMDIŞI MODUNA ALIYOR KULLANIM KLAVUZUNA BAKTIM AYNI ŞEYLERİ YAPMAMA...
  2. Victory1602

WİFİYE BAGLI OLDUGUMDA BİLDİRİM GELMİYOR

Arkadaşlar merhaba yeni eve taşındık interneti degiştirdik eski evde sorun yoktu telefonumda wifiyi açınca whatsapp,instagram gibi uygulamalardan bildirim gelmiyor mobil veriye geçince birsürü bildirim düşüyor whatsappa girince görebiliyorum mesajları bilen biri yardım etsin lütfen (şuan...
  3. Victory1602

12.SINIFTA AÇIK ÖGRETİME GEÇİP DERSHANEYE GİTMEK

Çokkk teşekkür ederim önerilerin için gittigim okulda iyiydim ögretmenlerim bana bu tercihi sundu sınıfların 50 kişi ve dersi iyi dinleyemem diye. Çok sıkı çalışacağım bu sene
  4. Victory1602

12.SINIFTA AÇIK ÖGRETİME GEÇİP DERSHANEYE GİTMEK

ARKADAŞLAR MERHABA 12.SINIFA GEÇTİM ANADOLU LİSESİNE GİDİYORUM AÇIĞA GEÇME KARARI ALDIM SEBEBİ ŞU BU SENE YIGILMA OLDU OKULDA VE SINIFIMIZ 50 KİŞİ VE SEÇMELİ DERSTİ, RESİM, MÜZİK, BEDEN VS HAFTADA 10-12 SAAT BOŞA GEÇEN ZAMAN OLUYOR AYDA 40 SAAT EDİYOR DÜŞÜNCEM AÇIGA GEÇİP DÜZGÜN BİR DERSHANEYE...
  5. Victory1602

E 20 HOPARLÖRÜ PC YE BAGLAYAMIYORUM

BUNDAN AGA
  6. Victory1602

E 20 HOPARLÖRÜ PC YE BAGLAYAMIYORUM

ARKADAŞLAR MERHABA E 20 HAPÖRLÖR ALDIM İÇİNDE AUX KABLOSU ÇIKTI AMA PC YE BAGLADIGIMDA PC JAK GİRİŞİNİ ALGILIYOR AMA SEÇENEKLER YERİNDE HOPARLÖR GÖZÜKMÜYOR YARDIMCI OLURSANIZ SEVİNRİM
  7. Victory1602

Yurtdışından Apple Watch Alıp Türkiyeye getirebilir iyim?

Arkadaşlar merhaba yurtdışında tanıdıgım bir abim var kendime apple watch getittirmek istiyorum buraya gelirken herhangi bir sorun olurmu Telefonlar gibi kapanma oluyor mu ekstra vergi vermemiz gerekiyormu detayları bilen arkadaş yardımcı olabilir mi?
  8. Victory1602

17 yaşında kısırlık testi olmak

18 yaşından küçük oldugun için hastanede sorun çıkabilir
  9. Victory1602

1850 TL ye 1050 TI Alınır mı??

Arkadaşlar merhaba ofiste apu bilgisayarımız var ikinci el bi 1050 tı buldum fiyatı 1850 TL bu fiyat eder mi alayım mı sizce oyun oynamayacak sadece ofiste çalışmaya
  10. Victory1602

RX 560 dan GTX 1650 ye Geçmek

Ben asus 1650 super kullanıyorum rx560 hiç kullanmadım ama ondan daha iyi emin ol oyunlarda en yüksek grafiklerde 120 fps altına düşmedim
  11. Victory1602

APU İŞLEMCİ ÖNERİSİ ACİL

Arakdaşlar ofise pc düzüyoruz apu sisteme karar verdik bu sistem nasıl ? Max 3500 TL bandında önerebileceginiz apu sistem varmı (oyun oynamayacagız sadece ofis ve google da kullanılacak) https://www.gamegaraj.com/urun/pollux-3apu/
  12. Victory1602

4000 TL BANDINDA SİSTEM ÖNERİSİ

Arkadaşlar merhaba 4bin tl bandında apu veya ekran kartlı sistem önerirseniz sevinirim monitörüm var sadece kasa istiyorum
  13. Victory1602

Kaç watt psu almam lazım

Gayet yeterli olur
  14. Victory1602

Valorantı başlatamıyorum YARDIMM

denetim masasından kaldırdım
  15. Victory1602

Valorantı başlatamıyorum YARDIMM

Agalar 2 gündür bu hatayı alıyorum oyna butonu pasif aktif degil kapatıp açtım düzelmedi,sildim yükledim düzelmedi bilen varsa lütfen yardım etsin
  16. Victory1602

Sistem Nasıl Öneri Lazim

bende oloy 8x2 3200 mhz ram var gayet memnunum alabilirsin ssd olarak da TEAM TM8FP6512G alabilirsin
  17. Victory1602

Herkes Setuplarını Atabilir mi?

Amd ryzen 5 3600 Asus B450M II K 16 GB ram 3200 mhz cl16 Asus tuf GTX1650 süper 650WATT 80 plus kasa rgb Everese maus+klavye Rampage mk3 kulaklık ASUS Tuf 23.8 inç 165 hz mönitör
  18. Victory1602

Yardım Rami 3200mhz nasıl yaparım

1.Biosa girerek yapman gerek Youtube bu tür video yıgınla var bakabilirsin 2.olarak ta anakartı max ne kadar destekliyor onu araştır belki en fazla 2933 alabiliyorsundur
  19. Victory1602

Max 400 TL YE KADAR OFİS SANDALYESİ

Agalar max 400 tl ye kadar verdigim paraya degecek ofis sandalyesi istiyorum kullanan varmı deneyimlerinizi ve bana tercih edebileceğiniz koltuk varsa önerirsiniz sevinirim Bilgisayar başında kullanacağım
  20. Victory1602

Power supply nasıl sökebilirim

Çok teşekkür ederim
Top Bottom