Arama sonuçları: *

1. E

Yeni nesil Airpods 3 ne zaman satışa çıkar?

Merhaba tahminen Airpods 3.nesil ne zaman satışa çıkar.
  2. E

Bu pc bu oyunu oynatırmı?

Merhaba işlemcim i3 5050 ve ekran kartı dahili 5500u Car simulator 2018 düşük ayarlarda 20-30 fps verirmi?
  3. E

Televizyon yerine kaliteli Projeksiyon önerisi.

Merhaba evimize televizyon yerine projeksiyon almayı düşünüyoruz önerebileceğiniz varımdır.
  4. E

Öneri B550 mi Yoksa X570 mi.

Sizce 5600x işlemciye hangisini almalıyım o.c. düşünmüyorum.
  5. E

600-700 TL'lik pc kasası.

Merhaba pc için kasa bakıyorum 3070 takmayı planlıyorum ve 240mm sıvı soğutma düşünüyorum öneriniz nedir.(mesh olursa güzel olur)
  6. E

Abdullah abiden "kasa nasıl temizlenir" videosu istek/öneri

@Abdullah Hacıgül
  7. E

Alman Çoban köpeği ile ilgili.

Çoğunlukla bahçede kalıcak.
  8. E

Alman Çoban köpeği ile ilgili.

Öncelikle merhaba biliyorum teknoloji forum sayfası ama bir kaç baktım köpek ile ilgili yazanlarda olmuş bende yazıyım dedim. Yaza doğru bir köpek sahiplenmek istiyorum ve alman çoban köpeklerini çok beğeniyorum hem görünüş olarak hemde özellik olarak ancak çok koku yaptıkları söyleniyor...
  9. E

Almam gereken internet hızını alamıyorum.

Türk Telekom
  10. E

Almam gereken internet hızını alamıyorum.

Almam gereken upload hızını alamıyorum. Almam gereken hız 3-6 mbps arası iken benim aldığım hız 0,60. Sabit şekilde ne altına iniyor nede çıkıyor bunun için ne yapabilirim
  11. E

Sizce hangi İşlemci?

3070'li Sistem toplamayı düşünüyorum sizce Hangi işlemci ? 5600x mi Yoksa 3700x mi ?
  12. E

Evim için modem önerisi

Merhaba,evimde kullandığım türk telekom modemi interneti düzgün dağıtamıyor bu yüzden yeni modem almak istiyorum önerebilceğiniz pahalı olmayan bir modem varmıdır?
  13. E

Motospeed Klavye alınır mı??

Motospeed klayveler alınır mı?.
  14. E

Çözüldü✓ Ramleri Anakartımın Hangi Yuvalarına Takacağım

Çift kanal ise 1. ve 3. olarak biliyorum.
  15. E

3070 Kaç watt ister.

3070 için 650 watt yeterlimidir işlemciyi 3600x düşünürsek.
  16. E

Yurt Dışından PC parçası getirmek.

Yaza doğru pc toplamayı düşünüyorum ama burda 2070 supere vereceğim parayla almanya gibi ülkelerden 3070 getirebiliyorum vergi oranı nedir getirmek mantıklımıdır sizce.
  17. E

220 TL kulaklik

Merhaba Max 220 TL'ye onerebileceginiz 7.1 kulaklık yazar misiniz.
  18. E

AMD Ekran Kartları Driver

DA-2 Sistemini almayı düşünüyorum Asus TUF 5600XT EVO Modeli var sistemde ancak AMD driver’larının sıkıntılı olduğunu duymuştum kullanan varda sıkıntı yaşadımı hiç alsam sorun yaşarmıyım.
  19. E

Hangi sistem?

https://www.itopya.com/da-sistem-2-amd-ryzen-5-3600-asus-tuf-3-rx-5600-xt-oc-evo-6gb-16gb-ddr4-500gb-nvme-ssd-gaming-bilgisayar/ Bu sistemde sadece kasayı değiştirdim ve spec delta yaptım...
  20. E

Thermaltake Versa J23

Belki vardır ama ben 80+ yazısını çok bakmama rağmen göremedim
Top Bottom