Arama sonuçları: *

1. F

MERSİNDE ABARTI FİYATI OLMAYAN TANTUNİ

Gezim esnasında mersin/tarsustan geçeceğim ve tantuni yemek istiyorum fakat fiyatlar fazla abartılmış. Normal fiyatlarda tantuni yiyebileceğim bir mekan var mıdır
  2. F

isim değişikliği için avukat ücreti?

Arkadaşlar aranızda avukat var mı. isim değiştirmek için bir avukatla görüştüm 20K tutar dedi . Normal bir fiyat mı demiş yoksa bana mı çok geldi . Teşekkürler şimdiden
  3. F

W10 education'un farkı var mı

Arkadaslar bilgisayarımda w10 kurulu. Format atarken W10 education yüklesem bir eksiklik hisseder miyim yoksa daha mı iyi olur. (Okulumun sayfasından edindim w10 edu'yu)
  4. F

Xiaomi telefonumda hat çekmiyor

Telefondan kaynaklı diye düşünüyorum. Evde bir tek benim telefonumda gitti ve elektrik gelince geri gelmedi
  5. F

Detay vermek için belirttim
  6. F

YD 12t hocam
  7. F

Elektrik gidince xiaomi telefonumda hat çekmemeye başladı bunun sebebi nedir nasıl düzeltebilirim
  8. F

300 TL Kulakiçi Kablolu Kulaklık Önerisi

Çok fazla bassla işim olmadı aslında. Bilmiyorum diyebilirim
  9. F

Bu sistem Fifa23 akıcı oynatır mı

İşlemci : Intel® Core™ i7-8750H 2.20GHz İşlemci nVidia GeForce GTX 1060 GDDR6 6GB VRAM
  10. F

300 TL Kulakiçi Kablolu Kulaklık Önerisi

https://www.n11.com/urun/jbl-t110-mikrofonlu-kulak-ici-kulaklik-1540034?magaza=sahingroup&renk=kirmizi Aktif olarak kullanıyorum memnunum
  11. F

Bu laptop soğutucu nasıldır ?

Işıklar önemli değil soğutmasının güzel olması yeterli benim için
  12. F

Bu laptop soğutucu nasıldır ?

https://www.pazarama.com/inca-inc-611gms-arraxli-notebook-sogutucu5fan-p-8697980469662 Ürünün yorumlarını okudum fena değil ama yine de bi sorayım diye düşündüm
  13. F

Laptopumun Bu Kadar Isinmasi Normal Mi̇ ?

Teşekkür ederim iyi günler
  14. F

1665253645
  15. F

Arkadaşlar merhaba . Şöyle bir sorunum var laptopum (Asus TUF A15 R7 6800H 3050ti 16gb ram) Valoratn oynarken 80-85 derecelere çıkıyor. Bu normal mi yoksa ben mi endişeleniyorum.
Top Bottom