Arama sonuçları: *

1. Ö

Çözüldü✓ Telefon Suya Düştü Yardım

Tamamen girmedi girdiği an tuttum aldjm 1 saniye fleen kalmıştır 1724866815 Çok sağolun arkadaşlar pirince yatırıp dik koydum düzeldi.
  2. Ö

yaptım olmadı 1724864660 tecno camon 19 neo
  3. Ö

Arkadaşlar telfon suya düştü kulaklık takılı olmamasına rağmen kulaklık var gösteriyor ses vermiyor kulaklık takınca ses veriyor yardım.(düştüğü an aldım telefonu sudan)
  4. Ö

GAMİNG GECESİ ACİL YARDIM

https://www.incehesap.com/alert-hazir-sistem-fiyati-51682/ BU SİSTEM İYİ MİDİR BU FİYATA Alınır mı? İLERİDE YUKSELTME YAPABİLİRİM
  5. Ö

Virus mü yedim acaba?

Öncelikle iyi forumlar. Bilgisayarımı açtığımda sağ alttaki windows güvenlikte sarı unlem vardı birkaç saniye sonra 3 tane cmd penceresi açıldı ve o tik yeşile döndü. bu konularda pek bir bilgim yok ama virus kendimi gizliyor?
  6. Ö

Ddr5 Nvidia sistem önerisi

Arkadaşlar bu bütçeye Nvidia bulunurmu bilmem ama gamıng gecesinden felen düşürebilirim belki öneriniz var mi(DDR 5 olabilirse olsun
  7. Ö

**ACİL** PlayStation 2 baglayamiyom

Forumdaslarim şuan koydeyim ve ps 2 bulduk av girişi taktik güç girişini taktik PS2 yi çalıştırdik ancak av tuşuna basınca hiçbir görüntu yok acil yardım (not:geçen sene bağlafik çalışıyordu)
  8. Ö

20k butce en iyi sistem

1.sistem gayet iyi 3060 ti daha güçlü bence ama dlss 3.0 ve sonraki teknolojiler yok 4060 daha iyi o yüzden ileride işlemciyi i5 12400 f yapabilirsin ama i3 seni götürür
  9. Ö

kablolu klavyeyi kablosuz yapma

Merhabalar leaven k 610 type c girişi kablolu klavyem var.Klavyemi kablosuz yapmamı sağlayacak bir aygıt varmıdır şimdiden teşekkürler
  10. Ö

Kule tipi soğutucu önerisi butce 1000tl

Darkfreezerx123 alabilirsin. 200 300 TL daha varsa burst assasin kesinlike alabilirsin.
  11. Ö

İ5-12400f Oyun indirirken 4.20ghz görüyor

bir şey olmaz normal hızlar hatta 4.20 GHz De çalışmasi daha iyi 75 dereceyi geçmiyorsa sıkıntı yok
  12. Ö

UCUZ DDR 5 bilgisayar

Arkadaşlar ileriye dönük bir sisteme ihtiyacim var marka takıntım pek yok birde 27000 TL yi geçmesin mumkunse
  13. Ö

Laptop mu Masaüstü mü?

Yanında taşımam gerekmiyor ancak ailem kasanın çok ses yapacağını düşünüyor fazla ses yapar mi
  14. Ö

Laptop mu Masaüstü mü?

Monitör dahil 30 000 TL fiyat sınırim var sizce laptop mu almalıyım yoksa masaüstümü?
  15. Ö

25000 E PC ÖNERİSİ DDR5

Zaten AMD sistem toplamayi düşüşünuyordum rx 6600 xt nasıldır? Fiyatı pek aşmaması için söylüyorum çünkü 7500 f e bide burst assasin soğutucu almak istiyorum
  16. Ö

25000 E PC ÖNERİSİ DDR5

25 000 TL civarında onerebileceginiz bir sostem varmı?
  17. Ö

ALACAĞIM PARÇALAR uyumlu mu??

5600 g alma 5600 yada 5600 x al çünkü 5600g APU bir islemci ve önbelleği 16 MB ekran kartı şu bir kaç yıl için 3060 yeterli olacaktır ama dlss 3 desteği olmadığı şuan 4060 geçmek daha mantıklı
  18. Ö

Maks 25000 TL sistem önerisi

https://www.gencergaming.com/gen-xx-ddr5 PSU yu deep cool yap üstüne birde burst assasin al işlemciye tak çok iyi sistem ddr5 ileriye dönük zaten
  19. Ö

30k herşeyi dizdim sizce nasıl

O paraya 4060 sistemi çok rahat alırdın hatta rx 7600 ile ddr5 bile alabilirdin
Top Bottom