Arama sonuçları: *

1. ahmetozrx

Google Konsala Kod yapıştırmak tehlikeli mi

hayir olmaz
  2. ahmetozrx

VMware ekran kartı belleği artırma

Selamlar, xcode ios simulatoru kullanmam için az da olsa ekran kartı belleği gerekli vakat vmware bana 128 mb veriyor ve simulator kasıyor. Bunu artırmanın bir yolu var mıdır?
  3. ahmetozrx

Netlify ERR_SSL hatası

Arkadaşlar netlify bağlantılı qr yaptığım bir site vardı. Bugün mekan sahibi siteye ulaşamadığını söyledi. Baktığımda ERR_SSL_PROTOCOL_ERROR hatası vardı. Sorunun benden kaynaklandığını zannettim fakat diğer netlify.app uzantılı sitelere de giremediğimi fark ettim. VPN kullandığımda ise...
  4. ahmetozrx

React Native Android Bundling failed

react native de çalışırken ilk defa bu hatayla karşılaştım çözümünü bilen var mı?
  5. ahmetozrx

React ve sonrası için?

cevabı biraz geç gördüm ama teşekkürler
  6. ahmetozrx

React ve sonrası için?

Arkadaşlar öncelikle iyi akşamlar, yaklaşık 6 aydır react.js teknolojisi üzerinde çalışıyorum geçmişte daha farklı freamworklerle çalışmıştım ama react'ın component ve state management mantığı olsun virtual dom render olayları olsun ilgimi çektiğinden bu teknolojiyi öğrenmek istedim. 6 aylık...
  7. ahmetozrx

Laptop soğutucu alacağım da

hocam valla 17,3 laptop ona göre ne varsa onu alacağım
  8. ahmetozrx

Laptop soğutucu alacağım da

laptop soğutucu alsam laptop mikrofonuna fan sesi gider mi?
  9. ahmetozrx

TAM EKRAN SORUNU LÜTFEN YARDIM

Arkadaşlar merhaba, cs'yi tam erkan yapınca oyundan atıyor sebebi ne olabilir?
  10. ahmetozrx

Çözüldü✓ işlemci düşük GHz i7-12700H

çok teşekkürler :))))<3
  11. ahmetozrx

Çözüldü✓ işlemci düşük GHz i7-12700H

4.7GHz işlemci fakat 2800 lerde geziyo bildğim kadarıyla 4.5 civarlarında hatta onu da geçtim 4 civarlarında gezmesi gerekmez mi?
  12. ahmetozrx

ekran kartı usage artırma

hocam galiba sorunun kaynagını buldum sorun ekran kartı değil işlemciden kaynaklı sanırsam 4.7GHz işlemci fakat 2800 lerde geziyo bildğim kadarıyla 4.5 civarlarında hatta onu da geçtim 4 civarlarında gezmesi gerekmez mi?
  13. ahmetozrx

14. ahmetozrx

hocam belirtmek istedigim herhangi bir oyun yok hepsinde aynı yolu yok mudur bu usage artırmanın
  15. ahmetozrx

zaten dedikleriniz yapılı çözüm değil maalesef:(
  16. ahmetozrx

hayır şarz kablosu hep takılı
  17. ahmetozrx

3060 seçili fakat ana ekran kartı hala intel ve 1 saat önce inteli devre dışı bıraktım sonra tekrar etkinleştirip oyuna girdiğimde full ayarlarda 1000fps alıyodum ve intele hiç watt gitmiyordu şimdi tekrar eskisi gibi oldu
  18. ahmetozrx

arkadaşlar merhaba bilgisayarımda intel ve rtx ekran kartı olmak üzere 2 ekran kartı var rtx3060 ekran kartım 140w çekebiliyor adaptör de 240w verebiliyor fakat oyunlara girdiğimde rtx ekran kartının sadece %20-25 arası kullanıyor ve 40w çekiyor ayriyeten inteli durup dururken de 40w çekiyor...
  19. ahmetozrx

garip kapanma sorunu

arkadaşlar merhaba, Bilgisayarım GameGaraj Slayer2 7XL bilgisayarı alalı 6-7 ay oldu bilgisayarda oyun oynarken vs. ultra bir ısınma sorunu olmuyor rdr2 de oynadım god of war da oynadım fanlar güzel çalışıyor burda bir sıkıntı yok sıkıntı şu: -çok nadiren oluyor bu sıkıntı, örneğin video...
  20. ahmetozrx

wifi4 wifi6 ya geçirme

modem yeni model fakat modem ayarlarından 5gz wifiyi etkinleştirip ona bağlandı wifi5 yazıyor şimdi çok daha iyi performans veriyor
Top Bottom