Arama sonuçları: *

1. C

Gececiler şuan ne oynuyorsunuz ? (Ucube İçerir)

Ucube işi craftrise oynuyordum
  2. C

Mouse Önerisi | NZXT Lift mi Razer Cobra mı?

Nzxt lift daha iyi bana göre cobraya sahibin bana göre boyutu küçük
  3. C

Dareu A950 alınır mı?

Bence alınır bi arkadaşım kullanmış bunu qcsi güzel diyordu 4k hz olanı almayı düşünüyorum bende
  4. C

3200g için ekran kartı önerisi

1650 olabilir belki
  5. C

XBOX gamepass oyun önerisi

Craftrise.
  6. C

Mouse ve klavye önerisi yapar mısınız?

Furylevel markası bildiğim kadarıyla üst seviye. Adamlar 7/24 destek sağlıyor. Yeni çıkardıkları Z1 mouse u o kadar hızlı satıldı ki stokları 1 ay bile dayanmadı. Şuan Z1 ile ilgili herhangi bir sorun yaşayan bir kişi dahi çıkmadı, eğer çıksa birisi yazardı zaten. Adam bu işin içerisinde gelmiş...
  7. C

Furylevel z1 alınır mı?

Trendyol'da Şuanda 100TL indirim Tanımlanmış, sepette görebiliyorsun galiba. Ben n11'den Nays ile 1100 tl'ye aldım, ama o zaman trendyol indirimi yoktu.
  8. C

Furylevel Z1 Fiyatını hak ediyor mu? (Satın aldım)

Bende 10 Farklı model mouse var Z1 iyiki almışım diyorum.
  9. C

Furylevel 2013 den beri youtube kanalı. İlk etapta dediğin gibi Rampage ile Fury serisi çıkarmıştı. Şimdi direk kendi markası adı altında çıkarıyor. Y1 klavyesi trendyolda 4.8 puana sahipti. Bu arada kıyaslanacak ürün sadece se değil aynı zamanda 20m sorunlu bir switch e sahip. Markaya güvenip...
  10. C

Orta - Büyük eller için uygun, yani 18 - 21 cm bir el için gayet ideal boyutlarda. Uzunluk ve yükseklik olarak Rival 3 den fazla, genişlik olarak biraz az. 1719065727
  11. C

O Mouseyi İnternet Kafede Kullanmıştım ama Furylevel z1 Bana Göre Daha İyi Geldi
  12. C

FURYLEVELIN YENİ 3395 İDDALI MOUSE`U Bu Fiyata Bu Mouse ?

Teşekkür ederim.
  13. C

Evet eskidi. Zaten bu Huano Blue Shell Pink Dot dan sonra çıktı Transparent olan modeli.
  14. C

Switchlerin ömürleri aynı olsa da Huano Transparent Blue Shell Pink Dot, Kailh GM8.0 a göre daha rahat ve daha sessiz. Bende GM 8.0 da var, benim tercihim Transparent.
  15. C

Şuanlık çok beğendim, yazılım konusunda çok iyi olmuş. Minecraft'da driverdan firekey ile sunucunun izin verdiği kadar cps yapabiliyorum.
  16. C

Özelliklerine Göre Yurt Dışından Bile Daha İyi Bir Fiyata Geliyor.
  17. C

Arkadaşlar Furylevel'in çıkarmış olduğu Z1 mouse'u satın aldım ve elime ulaştı. Nays ile 1100 Tl'ye geldi sizce değer mi? - PAW3395 Sensör - Huano Transparent Blue Shell Pink Dot Switch - BK3633 MCU (Beken) - 450 Mah Batarya - 54 GR Ağırlık
  18. C

iyi bir tercih olmuş.
  19. C

ürünü satın aldım burda gördüğüm ve bahsedilenle alakalı bir durum yok, malzeme kalitesi falan kötü değil gayet iyi ve sağlam bu zamana kadar çok fazla ürün kullandım, isteyenlerede fotoğraf atabilirim gayet hafif ve malzeme kalitesi oldukça iyi kullanılan switchlerin kalitesinden tut ürünün...
  20. C

Bloody Yazılım Cracklenirmi

2. el Bloody a60 aldım baya uyguna gördüm bana yakın olduğu için aldımda yazılımını indirdim ama sadece core 1 ve 2 acık core 3 ve 4 için 10 dolar istiyor bu programı cracklemenin bir yolu yokmudur genellikle minecraft oynuyan biriyim ve makrosunu kullanmak istiyen biriyim
Top Bottom