Arama sonuçları: *

1. B

Yardım Furmark değerlerim normal mi

bu ekran kartını kullanıyorum fan sesleri yok denecek kadar
  2. B

amd radeon rx 6750 xt
  3. B

Merhabalar ekran kartını teste soktum furmarkta sizce değerler normal mi (yeni pc)
  4. B

Furmark testimin ısı değerleri normal mi

sadece 5dakikalık bir testin sonucu verdiğim değerler yine de normal mi?
  5. B

fan sesi neredeyse hiç gelmiyor testi yaparkende gelmiyordu sistemi aldığımda işlemci çok ısınıyordu fanını değiştirdim bu seferde ekran kartına bakayım dedim bu değerleri alıyorum yani montajında mı sıkıntı var parçalarda mı yoksa yazılımsal bişi yapmadım mı (pc'den pek anlamam) artık sabrımı...
  6. B

Soğutma çözümünün ne olduğunu bilmiyorum :monkahmm: Ama fan için bilgi verebilirim hiç ses çıkarmıyo fanlar.
  7. B

Merhaba arkadaşlar geçen toplama pc aldım furmark testine soktum kısa sürede fazla ısındığını düşünüyorum anlayan bi arkadaş yardımcı olabilir mi (aynı sistemde işlemci için dandik soğutucu koymuşlardı işlemci sıcaklığı %99 görmüştü çözdüm)
  8. B

Çözüldü✓ yeni pc aldım cpu sıcaklığı normal mi gözüküyor

Teşekkürler hazır sistem olarak almıştım fiyat olarak bilmiyorum ama aynı sitede ayriyetten almak istersen 399tl olarak yazıyodu
  9. B

yaklaşık 2-3 saattir açık 40-55 bantlarında dolaştı hep bence de artık oldu sıkıntı fandaymış arkadaşlar Evercool C80 120 mm Intel adında çok dandik bi fan takılıydı yardımcı olan herkese teşekkürler iyi forumlar.
  10. B

fanı taktığım için açıktı her şeyi hallettikden sonra kapadım sizce camı takmasam sıcaklık için daha mı faydalı olur?
  11. B

Beyler bugün gittim fan aldım HYPER 212 SPECTRUM V3 bayram diye internetten sipariş vermek istemedim gelmesi uzun sürer diye uzun bi uğraş sonucu taktım değerler sanırsam normale döndü 2 ayrı pdf bırakacağım birisi nasıl taktığım diğeri şimdi ki sıcaklık değerleri yorumlarsanız sevinirim...
  12. B

İnternette 1 tane video yok şu fan markası için ne dandikmiş geri de takamıyorum elimde patladı
  13. B

Fanı da çıkaramadım arkadaşlar bu ayaklar sağa sola dönebilmesi gerekmiyor mu 1718484119 Çıkardım bir yanlışlık gözüküyor mu aynı şekilde takıcam bişey değişmezse yeni fan siparişi vereceğim
  14. B

normal hazır sistemi bu kadar ısıtıcak bi fan koycaklarını zannetmiyorum sadece rami ve ssdyi yükselttim soğutucu yerleşmemiş olabilir mi bir de yakından fotoğraf atayım
  15. B

hocam eminseniz bana uygun fiyatlı bir soğutucu önerebilir misiniz.
  16. B

hocam korkuttun kapadım şimdi napıyoruz .d
Top Bottom