Arama sonuçları: *

1. R

battlefield 1 oyundan atma sorunu

sistem rtx 4070 ti ryzen7 7700x
  2. R

Bu sistem ne kadar eder

Msi rtx 3060 g x intel i7 10700k asus rog z490-a gaming anakart corsair vengance 3200 mhz ram asus rog 800w 80 plus gold psu asus rog lc 360 sıvı soğutucu corsair crystal 680x kasa
  3. R

Sistem ne kadar eder

Msi rtx 3060 g x intel i7 10700k asus rog z490-a gaming anakart corsair vengance 3200 mhz ram asus rog 800w 80 plus gold psu asus rog lc 360 sıvı soğutucu corsair crystal 680x kasa
  4. R

Ekran kartım boşta 60 derece?

yardımın için sağol
  5. R

ücretli teknik destek alabileceğim herhangi bir yer var mı bu durum çok can sıkıyor
  6. R

internetten araştırdım yük altına girmeden kart genelde 38-40 derece arası geziyor ama bende ki 60-55 arası kasanın havalandırması iyi izlediğim adam underwol yapıyodu sıcaklık düşüyodu ama ben bir türlü beceremedim
  7. R

fps değerleri normal mi peki çok anlamıyorum
  8. R

oyunda da 60 -50 arası gidip geliyor
  9. R

öncelikle merhaba böyle bir sistemim var rtx 3060 g x intel i7 10700k asus rog z490-a gaming anakart corsair vengance 3200 mhz ram asus rog 800w 80 plus gold psu asus rog lc 360 sıvı soğutucu corsair crystal 680x kasa bu sistemde cs:go da aldığım fps çözünürlük 1280x960 ayalar full düşük...
  10. R

Çözüldü✓ Galiba sıvı soğutmam çalışmıyor

sorunu çözdüm yardımlarınız için teşekkürler
  11. R

Hocam suya tutmanın kötü olduğunu sonradan öğrendim kabloları doğru takınca da sorunu çözemedim sıvı temasın dan kaynaklı sıkıntı çıkmış olabilir mi ?
  12. R

1 yıldır sorunsuz kullandığım sistem de çok toz birikmişti özellikle sıvı soğutmanın radyatörün de bende temizliyim dedim radyatörü suya tuttum baya bi kuruması için beklettim sisteme tekrar montaj yaptığım da ise işlemci 80 derece de çalışıyor nasıl çözeceğimi bilmiyorum
  13. R

Yardım Dün elime ulaşan sıvı soğutmanın rgb fanları çalışmıyor

anakart asus z-490a gamin soğutma rog 160 lc yardımcı olursanız çok sevinirim
  14. R

Yardım sıvı soğutma rgb fanlar renk vermiyor

1631004585 2 side rog model soğutma lc 160 anakart z490-a gaming
  15. R

Yardım sıvı soğutma rgb fanlar renk vermiyor

agalar 1 hafta önce sipariş ettiğim sıvı soğutmayı kadaya monte ettim ama rgb çalılmıyor fanların dibinde çok az bi ışık beliriyor o kadar
  16. R

Yardım anakartın üzerinde bulunan sarı beyaz ışık ne anlama geliyor

tamamdır teşekkürler
  17. R

Yardım anakartın üzerinde bulunan sarı beyaz ışık ne anlama geliyor

anakartım asus rog strix z-490-a gaming modeli üzerinde bazen sarı bazen sönmeyen sürekli yanan bir beyaz ışık var bu ne anlama geliyor yardım edermisiniz fotoğrafta yanan bazen beyaz bazen sarı yanıyor
  18. R

Yardım işlemci bilgisayar açılırken 75 derece

peki çok teşekkür ederim 1630690052
  19. R

Yardım işlemci bilgisayar açılırken 75 derece

agalar stok fan bozuldu sıvı soğutmam da yok işlemcim bilgisayarı açarken 75 dereceye çıkıyor normal mi bu
  20. R

Yardım Fotoğrafta görünen değerler normal mi

teşekkürler
Top Bottom