Arama sonuçları: *

1. BullyMaguire

Yenilenmiş Dualshock 4 alınır mı?

xbox'a da alışamam ya onun yerine rampage dualshock alırım gibi gözüküyor
  2. BullyMaguire

buna god of war'ı eklememişim
  3. BullyMaguire

rampage'in 400tl'ye var ama bununla onun arasındaki farkı anlayamadım
  4. BullyMaguire

fifa ultimate team, verilirse nfs heat'de kullanacağım
  5. BullyMaguire

Arkadaşlar abimden ödünç aldığım bi rampage dualshock var ama pili pek iyi gitmediğinden yeni bir tane almak istiyorum(kendisi masaüstünde kabloyla kullandığı için sıkıntı olmuyor ona) İnternette aratırken dualshockV2'ye rastladım ama bunlar sanırım yenilenmiş oluyor, nasıl oluyor onu da bilmiş...
  6. BullyMaguire

32ınc 240 Hz Monıtor Hıkaye Oyunu Önerisi

2k 165hz on numaradır, 32 inç kullanmadım hiç ama bi kere monsterda denemiştim fena değildi sırıtmaz bence ama aksini söyleyen olursa da bir şey diyemem
  7. BullyMaguire

32ınc 240 Hz Monıtor Hıkaye Oyunu Önerisi

240hz ile hikaye oyunu oynamak 3090ti ile cs 1.6 oynamak gibidir eğer iade ederseniz aklınızda bulunsun oynanır ama sürekli hikaye oyunu oynayacaksanız 240hz almanıza gerek yok 144hz alın kafanız rahat olsun
  8. BullyMaguire

1500tl Projeksiyon tavsiyesi

https://www.hepsiburada.com/shopfocus-sd40-500-lumen-led-isikli-1080p-projeksiyon-cihazi-gri-yurt-disindan-p-HBCV00001IA2JL?magaza=Shopfocus Böyle bir şey var ama ne kadar verimli çalışır görmeden bir şey söylemek mantıklı değil.
  9. BullyMaguire

GTA sandereas nereden indirebilirim

Rockstar bir ara bedava vermişti orada satılıyor olabilir
  10. BullyMaguire

1500tl Projeksiyon tavsiyesi

Öncelikle nasıl bir ortamda kullanacağını, mesafe, slayt için mi film dizi için mi vb. şeyleri yazman gerek ki doğru yardımı alasın.
  11. BullyMaguire

Kod yazmak için laptop önerisi

eğer huawei laptopların rami 8den 16 yapılabiliyorsa şimdilik öyle alıp sonradan yükseltebilirsin
  12. BullyMaguire

Kod yazmak için laptop önerisi

emülatör falan kullanacaksan en azından 16gb rami olan modellerden seç
  13. BullyMaguire

Yazılım için hedefim ne olmalı?

onu dert etme hazrılık okursan eğer o sırada halledersin de şu üçü için önemli diyorlar 1 İngilizce 2 Linux bilgisi 3 Algoritma hazırlık sırasında bunlara odaklanırsan sonrasında uzmanlaşman zor değil ayrıca araştırma yapmayı seviyor ve iyi yapıyor olman lazım
  14. BullyMaguire

Yazılım için hedefim ne olmalı?

bahçeşehir en iyisidir istanbulda tam burslu için 20k 30k falandı diye biliyorum
  15. BullyMaguire

Hadi akşama bir şarkı bırakalım :)

16. BullyMaguire

Nesne Tabanlı Programlama dilinden anlayan birisi yardımcı olabilir mi ? (yeni soru)

ogrenci1 = Ogrenci("bilişim") print(ogrenci1.bolum) gibi bi koddur muhtemelen ben java ve c#'da iyiyimdir python syntax'i hakkında pek bilgim yok 1651092676 hocam object oriented programming mi alıyosun ders olarak? eğer öyleyse udemy veya youtube'da çok güzel içerikler var ordan bakabilirsin...
  17. BullyMaguire

İnternet sağlayıcısı tavsiyesi

Teşekkürler arkadaşlar fikirleriniz için
  18. BullyMaguire

1 aylık belki duruma bağlı yaz da dahil olabilir ama belli değil
  19. BullyMaguire

aslına bakarsan epeyce video var izlemem gereken ve ayrıca ev halkı da kullanacak o yüzden mobil veri yetmez
Top Bottom