Arama sonuçları: *

1. S

Oled monitör aldıktan sonra yapılması gerekenler

akşam daha detaylıca bakıp dediklerini yapacağım teşekkür ederim 2 monitör kullanıyorum biri valo vs için hikayeli oyunlar film dizi içinde oled aldım
  2. S

G8 oled var akşam bakacağım ayarlara çok teşekkür ederim
  3. S

Hayırlı sabahlar arkadaşlar oled monitöre geçiş yaptım ve dün kurdum bu gün kullanmaya başlayacağım kullanıma başlamadan önce yapmamı tavsiye ettiğiniz bir kaç atar var mı ve rica etsem hdmı mini 2.1 önerir misiniz
  4. S

🔥İndirim 25199 TL Samsung 34" Odyssey G8 OLED 3440x1440 0.03ms(GTG) 175Hz 1800R Monitör

Ben var biliyodum zaten kendilerine sordum yine var dediler sorun olur garantiye yollarım yok derlerse mesaj elimde thh ile hakkımı ararım sorun yok
  5. S

🔥İndirim 25199 TL Samsung 34" Odyssey G8 OLED 3440x1440 0.03ms(GTG) 175Hz 1800R Monitör

Bende sordum bizzat kendilerine bana var dediler
  6. S

3 yıl samsung garantisi var geçen hafta aldım kargoda yarın gelir büyük ihtimalle gelince ilk deneyimlerimi yazarım hocam 1726436331 Yok kumandadan kapatırsanız eğer yine kumandadan açmak zorundasınız tv gibi 1726436437 4 aydır oled düşünüyorum bu monitör de radarımdaydı 30 k bandındaydı 1 1.5...
  7. S

Klavyem TR Q olarak ayarli ama Ingilizce yaziyor nasil duzeltirim?

Win ve boşluk tuşuna basın düzelicektir
  8. S

Ücretsiz pc oyunu önerisi?

Hocam istersen steamden aile paylaşımı yapabilirim
  9. S

Yeni oled monitör h.o or g.o

Yani monitörün özelliğini kullanmak istiyorum daha önce deneyimlemediğim için merak ettiğim bir özellik
  10. S

Hocam hdmı istememin sebebi dediğim gibi 12 bit renk derinliğine çıkıbikiyor olması oled kuralı uzun kullanma vs heralde zaten bir monitör daha var genel olarak onu kullanacağım
  11. S

Baktım kronik sorun yokmuş hdmı 2.1 bulabilirsem kaliteli bir tane 1726029193 Çok daha iyi olur 12 bite çıkabiliyor o zaman
  12. S

https://www.samsung.com/tr/monitors/gaming/odyssey-oled-g8-g85sb-34-inch-175hz-curved-ultra-wqhd-ls34bg850suxuf/ Ürünü uzun zamandır kovalıyorum şuan çok çok ucuz en uygun oled diyebilirim özellikleri bakımından da gayet doyurucu siz ne düşünüyorsunuz fikirleriniz neler
  13. S

Türk telekomun altyapı rezaleti

Hocam türknet türktelekomun alt yapısını kullanmıyor bende sorguladım ordan biliyorum ki şuan evimde internet var
  14. S

dota2 mi lol mü hangisine başlamalıyım ?

Steam adını vericen ben sana davet atıcam oyunu oynayanlar oynamayanlara davet edebiliyor
  15. S

Ben sana davet kodu atarım istersen
  16. S

Deadlock başla moba sayılır lol bitti sayılır şahsen ara ara giriyorum fakat oyuncu kitlesi çok berbat dil din ırk adamlar ne varsa sövüyorlar gereksiz
  17. S

🔥İndirim Razer Barracuda Quartz 3.399₺

Yani hocam eski kulaklığıma oranla ben beğenemedim dediğim gibi bana gelende 2022 modeli 1724440056 Yani şuan kullandığım
  18. S

🔥İndirim Razer Barracuda Quartz 3.399₺

Tavsiye etmiyorum kulaklığı eski kulaklığım kırıldı steel series a7 kullanıyodum garantiye yollamakla uğraşmak istemedim yeni kulaklık olarak bu modeli aldım baracuda x modelini sorunlu bir kulaklık kendi kendine mic cızırtı yapıyo çalışmıyor sesi kısık geliyor ama tak çıkar yapınca düzeliyor...
  19. S

Oled monitör aldım sizce nasıl

Biliyorum yanlış bilmiyorsam 2 yıl vardı
  20. S

Oled monitör aldım sizce nasıl

Arkadaşlar linkteki ürünü 27k aldım sizce nasıl https://www.n11.com/urun/samsung-smart-odyssey-g8-ls34bg850suxuf-34-003-ms-175-hz-wqhd-curved-monitor-36913351
Top Bottom