Arama sonuçları: *

1. E

Toplam SSD alanı 477'den 476 ya düşmüş

Arkadaşlar SSD'im toplam 477 olarak gözüküyordu şu an 476 olarak gözüküyor evet fark yok ama eğer bir sıkıntımı var diye yazmak istedim
  2. E

işlemcimin yeterli soğumaması

arkadaşlar peki eğer diyelim ki yanlış monte edildi biraz böyle kullansam bir sıkıntı çıkar mı
  3. E

erkan kartı derecesi

Merhaba arkadaşlar ekran kartım rx 7700xt boşta 45 46 47 civarları %100 kullanımda 64 leri 65 leri görüyor akıllı fan şeyi var ekran kartında bu dereceler normal midir acaba
  4. E

zaten nedense fanı kutuya geri koymuştu ama termal macunu koymamış günahını almim belki unutmuştur ama belkide hiç açmadı macunu kendine aldı oda olabilir
  5. E

bendeki tf 7 macundu evet kutunun içindeydi büyük ihtimal gönderiyoladı
  6. E

işlemcimin phantom spiit ile yeterli soğumaması

tf 7 benimkiydi ama hangisini kullandı bilmiyorum ama termal macunu farklı olması 10 derece oynatmaz ki farklı bişi var bence
  7. E

değildim işte hatayı orda yaptımda macunu sürmüştür eyw ama bir şey ters gibi bu ısı normal değil bu soğutucuya göre
  8. E

Arkadaşlar işlemcim r 5 7500f ve stok fanla yüksek dereceleri görüyordum dün phantom spirit kule tipi soğutucu aldım ve eve gelip montajlamaya çalıştım ama yıldız tornavida yoktu bende bilgisayarcıya götürdüm ve taktı eve geldim boşta 55 56 dereceler stres testinde ortalama 75 80 gibi bir şeydi...
  9. E

işlemcimin phantom spiit ile yeterli soğumaması

Arkadaşlar işlemcim r 5 7500f ve stok fanla yüksek dereceleri görüyordum dün phantom spirit kule tipi soğutucu aldım ve eve gelip montajlamaya çalıştım ama yıldız tornavida yoktu bende bilgisayarcıya götürdüm ve taktı eve geldim boşta 55 56 dereceler stres testinde ortalama 75 80 gibi bir şeydi...
  10. E

kule tipi soğutucunun sistemle uyuşması

Arkadaşlar şu an kasam XPG Lander ve ana kartım A620M DS3H alacağım soğutucu Phantom Spirit kasa ve anakartla uyumlu mudur acaba
  11. E

ram kullanımı problemi

yani evet riot discord defender vanguard falan çalışıyo ama görev yöneticisind opera 2000mb yiyo ramden öbürleri 150 mb geçmiyor tarayıcıdan demekki
  12. E

ram kullanımı problemi

Ramim 32 gb ve opera discord açıkken ram 8 gb kullanıyor normalmidir
  13. E

işlemci ısı sorunuuu

yok zaten çok oyun oynammaya dikkat ediyorum soğutucusuz tek korkum işlemcinin zarar görmesi ömrünün kısalması fps düşmeleri olması performansının düşmesi
  14. E

işlemci ısı sorunuuu

dropun sebebi ısı değilmi yani soğutucu taktığımda droplarda olmaz zaten şuan drop yok herhangi bir
  15. E

işlemci ısı sorunuuu

rhaba arkadaşlar R5 7500F bir işlemcim var daha sistemi bu ayın 15'inde aldım ve bildiğiniz gibi 7500F işlemci stok fanla 90 95 derecelere kadar çıkıyor 1 haftaya yeni bir soğutucu alacağım Thermalright Phantom Spirit soğutucu bu merak ettiğim şey şu yaklaşık PC'yi 10 15 gün kullandım yani...
  16. E

işlemcim çok ısınıyor

arkadaşlar bazı oyunlarda 90 95 dereceleri görüyorum yeni sistem aldım işlemcim r5 7500f stok soğutucu yetersiz olduğundan 1 hafta içerisinde soğutucu alacam valorantta 90 dereceleri görüyorum oyunu oynarsam bişi olurmu
  17. E

XPG Lander kasaya Thermalright Phantom Spirit uyar mı?

5 mm sıkıntı yapmaz dimi birde ben oyunlarda 90 dereceye kadar çıkıyorum boştayken 65 dereceler bu soğutma baya indirir dimi dereceleri
  18. E

XPG Lander kasaya Thermalright Phantom Spirit uyar mı?

Arkadaşlar kasa bu işlemcim R5 7500 F soğutucu kasaya uyar mı bir de soğutucunun performansı nasıldır
  19. E

işlemci soğutucu önerisi r5 7500f

r5 7500 f bir işlemcim var ve aşırı ısınıyor hiç bir şey yapmıyorken bile 65 dereceler bazı oyunlarda 90 dereceler soğutma önerileriniz nelerdir thermaltake modellinden var 2 tane beğendiğim...
  20. E

işlemci soğutucu önerisi

arkadaşlar aklımda bazı soğutmalar var sizce hangisini almalıyım...
Top Bottom