Arama sonuçları: *

1. U

Çözüldü✓ Kule tipi soğutucu uyumu

teşekkür ederim sipariş geçiyorum o zaman <3 :)
  2. U

Çözüldü✓ Kule tipi soğutucu uyumu

Merhaba kule tipi soğutucu alacağım ama kasa anakart işlemci ile uygun olur mu bilmiyorum bilgisayardan da fazla anlamıyorum özellikleri yazıyorum yardımcı olabilirseniz sevinirim. CORSAIR Carbide Serisi SPEC-DELTA Intel Core i5 11600 ASUS PRIME H510M-E 3200MHz DUAL-RX6600-8G CORSAIR 16GB...
  3. U

Yardım Corsair Spec Delta Rgb'ye 360 mm sıvı soğutma sığar mı ?

Merhaba kule tipi soğutucu alacağım ama kasa anakart işlemci ile uygun olur mu bilmiyorum bilgisayardan da fazla anlamıyorum özelikleri yazsam yardımcı olabilir misin şimdiden teşekkür ederim. CORSAIR Carbide Serisi SPEC-DELTA Intel Core i5 11600 ASUS PRIME H510M-E 3200MHz DUAL-RX6600-8G...
  4. U

Instagram Psikoloji temalı Instagram profilimi nasıl geliştiririm?

Temana uygun sayfalardan reklam verebilir veya kullandıkları #leri 4ten fazla olmamak kaydı ile etkileşimi iyi olanları seçip gönderilerine ekleyebilirsin. Profili adını paylaşırsan takip edebilirim :)
  5. U

Çözüldü✓ i5 11600 Soğutucu tavsiyesi

Merhaba bilgisayardan fazla anlamıyorum aldığım sistemde soğutucu yoktu ve uygun yollu bi soğutucu alacağım ama Kasa anakart ve işlemci ile uyumsuz olabiliyormuş bir iki öneri oldu ama onlarda tam emin değiller Dosya eklerinde Kasa işlemci ve Anakartın özelliklerini ekledim Dark Freezer X128...
Top Bottom