Arama sonuçları: *

1. assii

3060Ti R5 5600X Düşük FPS ve Drop Sorunu

XMP açık, sıcaklık değerlerinde sorun yok ekran kartı 69-72 arası fazlasını görmüyor. İşlemci de en fazla 80'i gördü. Sanırım düzeldi şu an diğer oyunlara bakacağım.
  2. assii

Anlık oluyor sağlam demek biraz ağır kaçar. Oyun harici yoracak bir şey pek yapmadım.
  3. assii

https://www.sinerji.gen.tr/sinerji-oblivion-ryzen-7-3700x-16gb-500gb-nvme-m2-ssd-rtx3060ti-can-sungur-p-40569 Bu sistemi Ryzen 5 - 5600X ve Ram'i Kingston yaparak aldım. Pubg, Crysis 2 ve The Witcher 3 oyunlarında deneme fırsatım oldu sadece. Oyunlarda drop atıyor ve Pubg'de düşük fps...
  4. assii

HANGİ SİSTEMİ ALACAĞIMA KARAR VEREMEDİM

Teşekkür ederim.
  5. assii

Gece yoktu, şimdi eklemişler. İnceleyeceğim, teşekkür ederim.
  6. assii

Önerdiğiniz bir soğutucu var mı? Sipariş verirken onu da alayım.
  7. assii

Alabilirim tabii ki o özelleştirme yoktu gece hemen bakıyorum :) 1630143438 @FERRUM Soğutuculardan bir şey seçmemi önerir misiniz?
  8. assii

Benchmark değerleri %15-25 arası gösteriyor, oyun dışındaki işlemler için sıkıntı yaratmaz mı?
  9. assii

Max 10500 tl masaüstü pc tavsiye

Ben de takipteyim
  10. assii

Üzecek farklar bunlar
  11. assii

5600X 3700X’ten daha iyi değil mi?
  12. assii

2. El satış yerlerinde sıfır kutulu halde 1k fiyat düşürmelerine rağmen haftalardır satılmamış. Satılabileceğine inansam dediğiniz gibi kullanılabilir ancak hiç gitmiyor gibi.
  13. assii

Hiç içime sinmiyor 3700x :( satabileceğime birazcık inancım olsa alacağım.
  14. assii

Yapılan sistemleri anlık olarak nasıl takip edebilirim? Kaliteli ürünlerin stokları ilk 50-100 üründe oluyor sonra ya stok bitiyor ya fiyat artıyor.
  15. assii

biraz düşmesi sıkıntı değil ancak satabileceğime inanmıyorum hiç alınır konusu göremedim çünkü :)
  16. assii

Ryzen 7 3700x'i hızlıca satabileceğim bir fikriniz var mı? Aldığım gibi satsam ne kadar oynar vs bilginiz var mı
  17. assii

Satabilirim ancak biraz araştırdım pek alıcısı yok gibi, ondan dolayı emin olamadım. 150 200-300 verip 5600X alabilsek güzel olurdu.
  18. assii

Hangi işlemciden daha iyi
  19. assii

İşlemci darboğaz vs sıkıntı yapmaz mı?
  20. assii

https://www.sinerji.gen.tr/sinerji-oblivion-ryzen-7-3700x-16gb-500gb-nvme-m2-ssd-rtx3060ti-can-sungur-p-40569 Favorim bu ancak 3700x tereddüt ettiriyor. - https://www.sinerji.gen.tr/sinerji-seginus-intel-core-i5-11400f-16gb-500gb-nvme-m2-ssd-rtx3060-oyun-bilgisayari-pc-hocasi-p-36369 Bunu...
Top Bottom