Arama sonuçları: *

1. Z

Yardım 4080 Super seçimi Marka/Model

İchill daha iyi duruyor gibi, diğerleri çok klasik geldi niye bilmiyorum ancak önerim ichill x3 modeli olurdu.
  2. Z

Maks 20k telefon önerisi

Kullanıyorum ve one ui 6.0 ile birlikte problemler yaşıyorum ama bunun yazılımla çözüleceğini düşünüyorum, onun dışında fp telefon memnunum, bataryası günü çıkarıyor, 120hz ile ortalama 5 - 6 saat ekran süreleri veriyor tam şarjda.
  3. Z

Maks 20k telefon önerisi

Batarya çok önemli değilse s22 daha iyi olacaktır.
  4. Z

PC Ortamlarınızı Atın (2023)

Monitor marka model nedir acaba? Bu arada sistem on numara.
  5. ASUS VG249Q1A IPS Monitör

ASUS VG249Q1A IPS Monitör

Ürün tertemiz kutusu faturası garantisi var, ölü pixel vesaire yok sadecd IPS Monitörlerde yaygın olan ışık sızması minumuk derecede var rahatsız etmedi beni kullandığım sürede, yanında 500 TL değerinde masaya monte monitör aparatını vereceğim. Discord: zleh98
  6. Satılık Gigabyte B450M-K anakart

Satılık Gigabyte B450M-K anakart

Kutusu faturası garantisi her şeyi mevcuttur discord adresimden soru sorabilir ve detayli bilgi alabilirsiniz. Discord: zleh98
  7. Z

Kitap yurdu sipariş talebi kesin iptal olur mu?

siparişimde Scotty adlı firmayı seçmiştim bunun kötü olduğunu duyunca iptal edip farklı kargo firmasını seçerek almak istedim, benim hatam var oda şu iptal etmeden de kargo firması değişiyormuş, ben bunu bilmeyerek iptal talebi göndere bastım sitede hala hazırlanıyor diyor, ancak ürün stokta 1...
  8. Z

Bargello 685(Versace Eros) kokusu kalıcı mı??

Bargello öneren adam da kalkıp bilmişlik taslıyor ya gülüyorum, bargello demek replika ayakkabıyla aynı şeydir, adamlar direkt kopyalayıp açık parfüm kalitesiz su gibi doldurup satıyor.
  9. Z

Kalitesiz mal ne olursa olsun berbattır, adam açık parfüm diyor bargello diyor ne önereyim? önereceğimi alacak parası var mı? senin de bu düşük bütçede önereceğin parfüm 10 dakika sonra üstünden gider, leş gibi parfüm kokusu olması da cabası, kalite ucuz olmaz önce bunu kavra derim.
  10. Z

Yani hocam pek parfümden anlamam ancak ucuz olsun diyorsanız avon falan ordan bulabilirsiniz, bargello açık ara en kötüsüdür parfümde.
  11. Z

Kalitesiz bir marka, bütçe nedir daha iyi öneriler gelir.
  12. Z

Bilgisayarım oyunlarda takılıyor?

Mesela günümüzde tek slot ram oyunlar için yetersiz, bende imzamdaki sistem ile Valorant oynarken drop yemiyordum ama tek kanal ram olduğu için 300'den 160 180 e düştüğü oluyordu nadir de olsa takılma vesaire, bence önce format at baktın olmadı ram takviyesi yapabilirsin, ne olursa olsun ram 2x8...
  13. Z

Bilgisayarım oyunlarda takılıyor?

Rami 2x8 yapabilirsiniz. Hocam sanırım arkada Valorant açık.
  14. Z

Yardım Mediamarkt İade Politikası

Şansınızı deneyin derim, ya da müşteri temsilcisini arayıp sorarsanız da mantıklı olur, kulaklıklar sağlık ve hijyen açısından dolayı kutuyu açmanız bile yetiyor diye biliyorum ancak yeniden diyorum şansınızı deneyin.
  15. Z

Yardım 165 Hz monitor neden 144 fps veriyor ?

144hz ve 165hz kullandım aradaki fark yok gibi bir şey, ancak 165hz diye satılıyorsa 165hz almanız lazım overclock ile 165hz olan monitörler var.
  16. Z

Yabancı dilde seviye farkları

Kesinlikle katılıyorum insanları İngilizceden soğutuyor eğitim sistemimiz, bu çok büyük bir ayıp, 12 sınıfta hala 'he she it' diyordu hoca kalk da öğren şimdi :D bence erken yaşta sevdiğin dili öğreneceksin erken yaşta dediğim 12 - 18 yaş arası, bu yaşta hobin olan dili öğrenebilirsin, zaten...
  17. Z

Evet katılıyorum zaten çoğu insan dil öğrenmek isteyip çalışmaya başladığında vazgeçme sebebi A1 oluyor bence A1 ve A2 öğrenilirse ilerisi daha basit olur.
  18. Z

Merhaba arkadaşlar uzatmadan konuya gireyim, şimdi biliyorsunuzdur ki dil seviyeleri A1 seviyesinden başlayıp C2 seviyesine kadar gider tabii ki bu C2 seviyesine kadar zorluk çeker insan ancak sizce neden eğitimciler ve diğer insanlar A1 A2 öğrenirken günde 2 Saat ancak B1 B2 ve ilerisi için...
  19. Z

Çözüldü✓ Galax 3060 vs Gigabyte 3060 ?

Fiyat farkına değmez Galax al.
  20. Z

🔥İndirim AOC GH200 Stereo Siyah Kablolu Oyuncu Kulaklığı 349TL

Evet katılıyorum kötü de gözükmüyor, ciddi düşünenler bence videolarını izleyip iyice araştırıp alabilir. 1674151846 https://forum.donanimarsivi.com/konu/oyun-kulakligi-sart-mi.674565/ Bu konuda bir arkadaş oyuncu kulaklığı ile müzik kalitesi hakkında yazmış okuyun derim.
Top Bottom