Arama sonuçları: *

1. H

asus tuf b560m plus fan hızları kontrol edilmiyor

merhaba anakarta fanların hızını kontrol edemiyorum bios ve asus fan xpert ile denedim işlemci ve kasa fanlarını hızını ayarlanmıyor %100 alıyorum fanlar en düşük devirde çalışmaya devam ediyor. sıvı soğutma ve stok fanlada denedim sorun aynı fan xpert ile baktığım zaman fanları 3200 rpm de...
  2. H

oyunlarda reset atma ve fan hızını kontrol edilememesi

merhaba dün bilgisayar ile sorun yaşamaya başladım oyun açıldığı zaman 2 3 dakika sonra bilgisayar donup mavi ekran vermeden direk kendini yeniden başlatıyor işlemci genelde 65 70 arası ekran kartı 70 75 arası oluyor. Anakartı mayıs ayında aldım bu gun fark ettim fanların hızını kontrol...
  3. H

DeepCool LS520 lga 1200 sokete tam oturmuyor

soğutucu bugün geldi kurulumu yaptım bilgisayarı ilk açıldığında direk 90 95 dereceyi çıktı soğutucuyu söktüğümde işlemciye hiç temas etmemiş vidalar daha fazla sıkılmıyor kitapçığında borular ekran kartına bakacak şekilde gösteriyordu boruları ramlere doğru taktım bu seferde sağ alt tarafta çok...
  4. H

Asus tuf b560m-plus bios güncellemesi sonrası açılmıyor

Anakartı yeni aldım BIOS guncellemesini BIOS uzerinden yaptım yeniden baslatma sonrasında siyah ekranda kalıyor anakart uzerinde boot yeşil ısık yaniyor BIOS pilini soktum ama sonuç gene aynı nasıl duzeltebilirim?
Top Bottom