Arama sonuçları: *

1. Y

Media Markt mi vatan bilgisayar mı?

Aynen işte şoyle bir Nvidia 3060 yada ti yada 3070 gibi sistem olursa diye düşünüyorum AMD ekran kartlarıni tavsiye etmiyor kimse isiniyormus
  2. Y

Olur vala kardasim 20-25 bin arası ama arayı klavye fare birde hoparlo sığdırabilirsek daha iyi olur monitörum var
  3. Y

Vala kargoya aklım yetmez ama ben baştan konuşup alıyorum kardeşim parçalarıniz hazırsa hemen alıp gideceğim yok parça yok yok sona gel ele dava yok biribirimize girerek genlerden hesabıma gelmezse almam 1692297737 Şöyle dedimya mediadan aldım ozman bilgisyardan parçaları topladı stoğunu...
  4. Y

Şöyle mağazaya gidorum işte uygun bir sistem buluyorum hemen orda toplayıp ayarlayıp direk alıp geliyorsun kargodu bilmem neydi uğrasmiyorsun al gülüm ver gülüm hesabi
  5. Y

İşte bana yakın olan sadece vatan ve media market var gerisi tee ebesinin nikahında zaten internetten neblim bana hiç cazip gelmiyor bu dan 3 yıl önce yine böyle bir kasa toplamiştim Media Marktten maşallah kardeşim halen kullaniyor tık demedi
  6. Y

Anladım kardeşim geçmiş olsun yaw benim o konuda takıntım yok benim olayım gidip başında durup gözümün onünde toplasinlar ve en önemlisi özellestirme yapabilmem tamam bıllıkma fiyat farkı oluyor ama kendi tarzıma göre toplamak istiyorum olay bu
  7. Y

İşte bu yaw çok şükür beni anlayan biri çıktı diline sağlık kardeşim 2 saattir ortalığı 56 yaptılar Allah razı olsun 🤲 1692296533 Bi dk şimdi konumuza döndük senin de adın Yusuf Muş bende niye peki neden pişman oldun kardeşim
  8. Y

Bak bakalım ben öyle bir kelime kullanmışmıyım biri bitiyor diğeri başlıyor sende gel hepiniz gelin sorun hepinize bir cevabim var sen söyle madem konuya dahil oldun sorum şuydu ; Vatan bilgisayarmı Media Markt mi ? Biliyorsan cevap verirsin bilmiyorsan susarsın yok oralar pahalıymış yok kazık...
  9. Y

Yaw sana noluyor yaşatan da yoktan var edende ölümde gaybıda ileriyede herşeyi bilen herşeyin sahibi ALLAH C.C. sen büyücümüsün yoksa işine bak
  10. Y

Ayrıca ek olarak dinimizde ben yaptim kurtuldum yok Kimki kendisi için istediğini müslüman kardeşi için istemezse gerçek anlamda iman etmiş olmaz hadisi şerif Ek olarak ALLAH C.C. işine karismak gibi bir çok kötü bir tabir kullanmışsın haşa bunu yapmak kimin haddine o kadar peygamberler geldi...
  11. Y

Bakara Suresi, 275. ayet: Faiz (riba) yiyenler, ancak şeytan çarpmış olanın kalkışı gibi, çarpılmış olmaktan başka (bir tarzda) kalkmazlar. Bu, onların: "Alım-satım da ancak faiz gibidir" demelerinden dolayıdır. Oysa Allah, alış-verişi helal, faizi haram kılmıştır.
  12. Y

Neyi nasıl konuşacağımi sana soracak değilim ama bu kadar kudurduguna göre sana biseyler yapmışlar ben korkak müslüman değilim neyse onu söylüyorum kendimden birşeyde katmıyorum git önce faizi sonradan Allah'a şirk koşmak neymiş onu araştır elhamdülillah müslümanım la ilahe illallah Muhammeden...
  13. Y

Diline sağlık kardasim Allah razı olsun
  14. Y

Vala elhamdülillah işimiz olmaz öyle şeylerden bir soru sorduk konuyu nerden nereye getirdiler moderatör anca bana uyarı veriyor çokta umrumda ** istersen engelle gereğinde yok ben makineyi gider alırım parada Bol çok şükür kudurun 😂😂 sizede forumunuzada arsivede bilmem neyede 😂😂😂 alayı işsizler...
  15. Y

Ne kaçak elektriği ne bilmem nesi siz hayırdır yaw ne kadar tanıyosunuzda böyle klavye delikanlıgi yapıp konuşuyorsunuz benim elektriğin de doğalgazımda suda internette hepsi yasal her ay ödeme yapıyorum ben kaçak kullanmış olsam ki nasıl kullandığından bile haberim yok 683.50 TL faturami gelir...
  16. Y

Yaw haketten ben anlamorum arkadaş şuraya bişey yazıyoruz bir fikir bişey alacaz bir yardım olsun diye yok ordan alma yok pahalı bilmem ne sizmi sadece biliyorsunuz bende farkındayım diğer sitelere göre biraz pahalı oldugunu ama sizin bahsettiğiniz yerlerinde yorumlarını okuyorum hep rezalet...
  17. Y

Senin kafan eyi heral bahsettigin yer bana AA 1200 km özellikle yazmışım sitelere güvenmiyorum diye bunun akıllı olmakla ne alakası var sen ordan aldın diye bendemi almak zorundayım bilmorsan ne atliyorsun at kafası ....
  18. Y

Vardida bizmi gitmedik emmoğlu nerde dediğin yeri adresi hangi ilde ? 1692289669 ?????
  19. Y

Selamün aleyküm arkadaşlar hazır sistem yada toplama kasa alacağım sizce vatan bilgisayardanmı yoksa Media Markt mi almalıyım ? Not : internet sitelerine güvenmiyorum onların işi sadece ürünü satana kadar gerisi yok.
  20. Y

merhaba ben böyle bir sistem dizicem ama sizce nasılilerde pişman olurmuyum

Ventus ve oc ekran kartları isiniyor diye biliyorum
Top Bottom