Arama sonuçları: *

1. Y

anakartimda rgb baglantisi yok, msi b450m pro max

Kasamda (cooler master master box Q300P) 2 fan ve 1 kasa rgbsini birlestiren bir kablo var ve bunu anakartimdaki rgb baglantisina takmami soylediler. Fakat anakartimda oyle bir baglanti yok. Fled1 diye bir baglanti var ama onun da sadece kirmizi isik yaktigini soylediler. Ne yapmam gerekiyor...
  2. Y

Ethereum Madenciliği Yapmak İçin Hangi Ekran Kartını Seçmeliyim?

Bence şu anda eth madencilik mantıklı değil çünkü temmuz ayında miningi bitireceğini duyurdu. Daha sistemi amorte etmeden mining durmuş olacak. Diğer coinler bununla birlikte bitirir mi devam eder mi bilinmez tabi de. Acizane fikrim..
  3. Y

16.999 Liraya paylaşılan Rtx3060 laptop alınır mı?

Bak bunda ssd 512, tanıtılanda ise 1tb. Aradaki ssd farkını da fiyat olarak eklersen cebine 1k dan fazla para kalmış oluyor.
  4. Y

16.999 Liraya paylaşılan Rtx3060 laptop alınır mı?

Sen nerden baktın bilmiyorum ama benzer ram, ssd ve ekran kartına sahip laptoplar 20k dan başlıyor. İnsanların yaptığı emeği indirimi boşa çıkarmaya çalışmayın be biraz tam araştırın da bakın!!! Eğer alacak olsan senin cebine 3k para kalmış oluyor. Bir de lenovo gibi iyi bir markanın bilgisayarı bu.
  5. Y

Ryzen 5 3400g vs Ryzen 3 4300ge

Tekrardan teşekkürler hocam
  6. Y

Çok teşekkürler sizce vega 11 ile 6 arasında çok fark var mıdır? Yani bir süre ekran kartsız kullanacam da hissettirir mi kendini. 1652214833 Anladım çok teşekkür ederim
  7. Y

Siz kullandınız mı?
  8. Y

Bu sıralar apu işlemci alıp sistem kurmak istiyorum. Her ikisinin de ikinci el fiyatı 2500 tl civarında. İkisi arasında kaldım hangisini alacağımı şaşırdım. Ryzen 5 3400g de vega 11 ekran kartı var diğerinde ise vega 6 ekran kartı var. Ryzen 3 4300ge zen2 mimarisine sahip ama diğeri zen+...
  9. Y

14 Mayıs sistem nasıl olur

Bence 6-7k arası güzel bir sistem olabilir. Şartlıysa kontenjan sınırlı olabilir. Kontenjan ne ya uygun kelime bulamadım😂
  10. Y

Valorant FPS sorunu R3 3100+GTX 1650 super

Ekran kartını nvidiaya girip güncel tutuyor musun? Güncellemezsen de driverları ondan kaynaklı da olabilir diye düşünüyorum
Top Bottom