Arama sonuçları: *

1. A

Nike air force stussy

https://www.nike.com/tr/t/10-stüssy-air-force-1-07-mid-ayakkabısı-rmF9J6/DJ7840-002 nasıl ayakkabı sizce fiyatı abartı mı?
  2. A

Fi̇fa 22 Si̇stem Yetiyor Ama Kasıyor

kanka o herkeste öyle 30 fps sabit ama amd ekran kartınsa geliştirilmiş senkrazyonu aç 40-50 fps oluyor. Bende de rx 6500 var aynı şekil oyunda 150-200 arası menüde 40-60 arası 1665263207
  3. A

instagram priv isim önerisi

priv isim önerisi, am sik ***** göt meme falanlı yazmayın, yaratıcı şeyler varsa yazın
  4. A

Maç izlerken atıştırmalik önerisi

Bir dahaki maça artık :)
  5. A

lays haşhaş taneli, maximus, monster şekersiz
  6. A

Beyler fb dinamo kiev macini izliyicem de izlerken bir seyler yemek istiyorum genelde boyle bir aliskanligim yoktur ilk defa yapicam neredeyse var midir şu çok iyi gider dediginiz bir sey 1662654036 Alkol ve yemek hariç
  7. A

Yardım Oyun tavsiyesi lazım.

Hobiler boş iş değildir, moralini düzeltir.
  8. A

Kol aldım ya monster pusat var
  9. A

Ben de olsa düşünmeden başlardım. Xbox game pass var da ben de çok güzel oyun yok. Fifa 22 falan takılıyorum o da sıkıyor bir süre sonra
  10. A

Pahalı be hocam 250 tlydi sanırım
  11. A

Hangi kulaklığı almalıyım?

https://www.amazon.com.tr/Gamepower-Warlord-Siyah-Gaming-Kulaklik/dp/B07JH24YC6/ref=sr_1_1?keywords=gamepower+warlord&qid=1660728559&sprefix=gamepower+wa%2Caps%2C266&sr=8-1...
  12. A

Acil yardim bilgisayar hata verdi

evet, inventusa götürdüm hallettiler hemen. 1660728529 Hallettim, eyvallah.
  13. A

Bilgisayar daha dün geldi ben oc falan yapmadim yapmayida bilmem
  14. A

Merhaba pcyi dün aldim gta v indirdim actim story modea tikladim bir anda pc otomatik kapandi sonra ekrana bu yazi geldi, ne oldu?
  15. A

Monitör görüntü gelmiyor

Beyler bilgisayar acik ama ekran kartinin fanlari dönmüyor???
  16. A

Monitör görüntü gelmiyor

Buraya taktığıma %100 eminim. Tekrar söktüm ekran kartını destek hatti ramleri kontrol edin dedi nasil yapcam bilmiyorum
  17. A

Monitör görüntü gelmiyor

Bugün kasam geldi rx 6500 xt, yerine taktım güç kablosunu taktım dp kablosunu taktım kasa açılıyor ama sinyal yok diyor ekran kartının pin fotoğraflarını atıcam bunlar kırık mı? İki tarafında da böyle ucu olmayan pinler var yardim edin ne yapcam bilmiyorum
  18. A

500-600 tl red switch klavye önerisi

500-600 tl arasi klavye önerir misiniz? Blue switch olmasın. Sessizde olur fark etmez.
  19. A

Hdmi kablosu almali miyim

Merhabalar, dün siparis ettigim monitor geldi fakat kasam daha gelmedi. Kutunun icinden display port ve power kablosu çıktı fakat hdmi kablosu yok. Kasa geldiğinde direk dpyi takip görüntü alabilir miyim? Monitör 144hz 1ms
  20. A

2000-2700 TL ARASI MONİTOR

2000-2700 TL Arasında 1MS 144HZ Monitor önerebilir misiniz? İtopyadan 2-3 gün önce baktığım 2600tlik monitor şimdi 3800 tl saçmalık resmen
Top Bottom