Arama sonuçları: *

1. Y

Çözüldü✓ Kasa açılmıyor yeni sistem

12 gündür herşeyi denedim ama yok. Eksik bi şey varsa satın alcam ama ne onuda bulamıyorum 😂
  2. Y

Valla bayadır uğraştım izledim ama bu kasayı kullanan yok hiç videolarda falan . Bi burda buldum bikaç kişi kullanan
  3. Y

Rgb tuşu var ama basınca yanmıyor. Rgb sw pini boşta takacak yer bulamadım fanlardamı başka kablo falan var acaba bi türlü bulamadım😀. Sağolun yinede
  4. Y

hocam bend bu gamebooster kasayı aldımda 2.el rgb leri yakamadım. boşta rgb sw pini var o nereye takılıyor biliyormusunuz. Yoksa kontrolcü falan varmı kasada .
  5. Y

Çözüldü✓ Gamebooster gb z007b kasa

peki kontrolcü varmıydı hatırlıyomusunuz
  6. Logitech g29 + shifter 23 ay garantili

Logitech g29 + shifter 23 ay garantili

17 martta trendyoldan alındı 2 yıl ithalatçı garantilidir. Yer beylikdüzü İstanbul test edip alabilirsiniz
  7. Y

Gamebooster gb z007b Kasanın rgb ler yanmıyor yardım

Yanıyor dedi fanları söküp başka kasaya takmış idarelik sonra ben alınca tekrar söküp bana verdi
  8. Y

Sistem kurulu zaten
  9. Y

Arkadaşlar 2.el kasa aldım ama rgb ler yanmıyor. Rgb sw pini var boşta onu takacak yer bulamadım. Kasa gamebooster gb z007b modeli. Aynısını kullanan varsa yardımcı olabilir mi. Fanlar sadece molex bağlantılı. Rgb sw yi rese sw yerine takın demeyin herşeyi denedim yanmadı.
  10. Evga gtx 1080ti

Evga gtx 1080ti

Kutulu faturalı sorunsuz yer İstanbul beylikdüzü test edip alabilirsiniz.
  11. Founders edition rtx 3070

Founders edition rtx 3070

Kutusu vardır. Fatura garanti yok. Sorunsuz ütün yer İstanbul beylikdüzü test edip alabilirsiniz. Fiyat 7250tl
  12. Y

Çözüldü✓ Gamebooster gb z007b kasa

Merhaba bu kasayı 2.el birinden aldım ama rgb leri yakamadım. Rgb sw pini var boşta onu takacak yer bulamadım. Nereye takılıyor imkanınız varsa bakabilirmisiniz 1682444628 Hocam aldınız mı kasayı
Top Bottom