Arama sonuçları: *

1. -Mehmet-

Rx 570 almayı düşünüyorum

1 tane konu açmanız yeterliydi.
  2. -Mehmet-

DA Sistem 2'nin 2. elde şu andaki ederi nedir?

ederi 10-12 buçuk arası. Hızlı satmaya ihtiyacın varsa 10k ya filan ilan açılabilir , acelen yoksa 11.5 yaz geç.
  3. -Mehmet-

Netenyahu ya Suikast Girişimi Düzenlendi !

Şükür be banlandı sonunda. Hangi mod arkadaş yaptıysa çok teşekkür ederim cansınız. Gitsin tedavi olsun değişik herif :kekw:
  4. -Mehmet-

@Mehmet Yılmaz @B1L0 @DonanımFikir @Emre Zengin @Perfectshot06 Mod arkadaşlar artık lütfen müdahale edin şuna ya , kaçıncı raporum bu. Uyarıdan anlamıyor belli ki. Saçma sapan şeyler yazıyor. Gidin mesajlarını okuyun , ciddi bir hastalığı var. Sürekli alakasız şeyler yazıyor konulara.
  5. -Mehmet-

Git artık. Rahatsız edicisin diyorum , insan biraz utanır olum ya. Hala yazabiliyorsun.
  6. -Mehmet-

N*tenyahu denen sapkını eleştirdiğim konular var , madem o kadar araştırmaya meraklısın git bul. Ne propagandasından bahsediyorsun. Rahatsız edicisin.
  7. -Mehmet-

Faydam olduysa ne mutlu hocam , iletişim öğrencisiyim , kendimi geliştirmek için gündem kategorisinde öylesine dikkatimi çeken haberleri yazıyorum , spesifik bir amacım yok. Etliye sütlüye zararım yok konu dışı kategorisindeyim sonuçta. Nerden çıktıysa dadandı.
  8. -Mehmet-

Dünden beri sapık gibi dadandı , modlar da uyardı ama hala devam ediyor. Bildirdim , dönüş yapan olmadı. Banlansa da gündem kategorisinde rahat haber yazabilsem. Suç teşkil eden şeyler yazıyor.
  9. -Mehmet-

Aman hocam sütünü içip yatmıştır uyandırma kafa ütüler şimdi :kekw:
  10. -Mehmet-

Sözün Bittiği Yerdeyiz !

Haklısınız , 18 yaş sınırı olmasa bile profillerinde yaş bilgisi gözükmeli.
  11. -Mehmet-

Sözün Bittiği Yerdeyiz !

Çözüm uzaklaştırmak hocam :)
  12. -Mehmet-

Cougar CGR-AQUA-240 R7 5800X'i soğutabilir mi?

Kasan buysa sitede maksimum 160 mm destekliyor yazılmış. Benim attığımın 140 mm olması lazım , sığar. https://www.incehesap.com/gamepower-horizon-gaming-4-120mm-rgb-fan-mesh-kasa-rgb-kontrolcu-ve-uzaktan-kumanda-fiyati-46449/?gad_source=1&gclid=EAIaIQobChMIwdPasLGbiQMVubGDBx2NqjUBEAAYASAAEgIRXvD_BwE
  13. -Mehmet-

Rx7900gre için en uygun parçalar neler?

düz bir kullanıcıysan , illa fazladan m2 slotu olmasına gerek yok yerim kalmazsa sata ssd de kullanırım diyorsan a620 alınabilir , düz bir kullanıcının işini görür yani.
  14. -Mehmet-

model isimlerini verirsen fiyat farkına değip değmeyeceğini söyleyebilirim.
  15. -Mehmet-

a620 çipsetli anakarttan b650 çipsetli anakarta geçersen daha iyi anakart sürücülerin olur , faz sayısı artar , oc kilidi açılır , modele göre değişmekle birlikte m2 slotunda artış ve pasif soğutma avantajlarından faydalanabilirsin.
  16. -Mehmet-

Deadpool & Wolverine filmi Türkçe dublaj nerede izlenir? (bet reklamsız)

Buradan korsan link paylaşmak yasak. Özelden ulaş yardımcı olurum.
  17. -Mehmet-

Cougar CGR-AQUA-240 R7 5800X'i soğutabilir mi?

https://www.gaming.gen.tr/urun/407611/thermalright-frost-commander-140-black-tl-d14x-140mm-tl-c12pro-120mm-5-x-8mm-isi-borulu-intel-amd-uyumlu-hava-sogutucu-2-yil-birebir-degisim-garantili/?ref=akakce
  18. -Mehmet-

b650 anakart , 1 tb m2 ssd , güzel bir kule tipi soğutucu.
  19. -Mehmet-

Meslek etiği olarak ben bunu öğrendim , hep tarafsız olun diye öğretildi. Bir haber yazarken en dikkat ettiğim şey bu tarafsızlıktır , asla yorumda bulunmam , ne varsa onu yazarım. Ama yazdıklarımı bile okumuş olmayacak ki ısrarla kafasında bir şeyler kuruyor. Ya yaşı küçük ya da gerçekten...
Top Bottom