Arama sonuçları: *

• Users: MkaArda
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. M

Samsung a32 mi ? Note 10s mi ?

iki telefonda alınabilicek telefonlar ancak şu konularda kararsız kaldım a32 çok yavaş şarj oluyor ve günde telefonu çok kullanan birisiyim note 10s içinde yazılım sorunları var diyorlar bu sorunlar tr garantili cihazlarda bu yazılım sorunu olur mu birde bu yazılım sorunu hakkında hiç bilgim...
  2. M

Note 10s'i 2. elde 3.600 TL fiyata almak günümüzde mantıklımı

Kullanan veya bilgisi olan arkadaşlardan rica ediyorum telefon hakkında genel bilgiler verirmisiniz ayrıca telefona ısınıyor diyorlar sorun çıkartırmı
  3. M

Xiaomi Redmi note 8 pro kullanan ve memnun olmayan var mı

bu genel redmi note 8 pro için bir soru mesela oyun performansı çok güzel ancak kamerası yetersiz vb. gibi yorumları kullananlardan rica ediyorum bu arada 2 ay kullanılmışını alıcam bütcem kısıtlı sizce doğru yapıyor muyum ?
  4. M

Xiaomi mi 11 lite mi redmi note 10 pro mu sizce hangisi ?

Benim için önemli olan tasarım ve kamera zaten ikisininde gaming performansları iyi tasarımsal olarak mi 11 lite daha iyi olsada kamera konusunda çok kararsız kaldım mi 11 lite da sarsıntısız video çekme desteği var ancak bu redmi note 10 proda yok bu benim açımdan büyük bir eksi siz ne tavsiye...
  5. M

Çözüldü✓ İ3 10100F için MSI B460M-A PRO mu Gigabyte H510M H mu

Ramler 3200mh ona göre birşeyler önerirseniz sevinirim
  6. M

Yardım Kasanın İçinde PSU da Olan Bütceme Göre Gaming Kasa Arıyorum

Soğutması ne kadar iyi olursa o kadar iyi olur bütce yazıyor
  7. M

Çözüldü✓ Kaliteli bir m2 ssd önerirseniz sevinirim

Anakartım:Gigabyte H510M H Intel LGA1200 DDR4 Micro ATX Anakart
  8. M

Yardım 2x8 gb ram araştırıyorum bütceme göre önerir misiniz?

Güvenilir bi kaynaktan olursa sevinirim :)
  9. M

Yardım Ryzen 5 3600 işlemcinin yanında rx 580 mi ? rx 6500 xt mi daha iyi olur ?

Sevgili dostlar bu konu hakkında kararsız kaldım sizce hangisi daha mantıklı acaba bu ekran kartlarına bu işlemci fazlamı yoksa ideal mi ?
Top Bottom