Arama sonuçları: *

• Users: ambargo
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. ambargo

Öneri wifi 6 modem onerisi

Selamun aleyküm reisler, şimdi ttnet kullanmaktayım. Fiberim yok vdsl var. 75 mb internet hızım mevcut. TT'nin verdiği modemi kullanıyorum ama kendi odam dışında wifi sorunu yaşıyorum. Bana önerebileceğiniz max 1500 modem var mıdır? şimdiden teşekkürler.
  2. ambargo

Evet Herkesin İstediği Starbucks Cool Lime Tarifi

COOL LİME MALZEMELER : 5-6 DAL NANE 1 ADET LİMON 2 YEMEK KAŞIĞI ŞEKER 400 ML, 1 + 1/3 SU BARDAĞI SU Yapılışı: naneleri tek tek ayıklıyoruz. daha sonra limonun dış kabuğu sarı kısmını ayırıyoruz. ayırırken beyaz kısmını almamaya özen gösterin. daha sonra şekeri ilave edip, elimizle jelimsi...
  3. ambargo

Hiç Büryan Pilavı Yediniz mi?

Malzemeler: 500gr kırmızı et Yarım demet taze soğan Yarım demet nane 1 küçük kuru soğan 3 su bardağı pirinç 1 yemek kaşığı tereyağ Öncelikle kırmızı et küçük küçük doğranır. Doğradığımız eti lokum kıvamında pişiriyoruz. Pilav tenceresine tereyağı ekleyip ıslattığımız pirinçleri ekliyoruz. Biraz...
  4. ambargo

İrmikli Un Helvası Tarifi | İrmikli Un Helvası Nasıl Yapılır ? | Un Helvası

Malzemeler 1 su bardağı un 1 su bardağı irmik 200 gr tereyağ Yarım çay bardağından daha az sıvıyağ (olmasada olur) Fıstık Şerbeti için 2 su bardağı sıcak su 2 su bardağı şeker Yarım su bardağı süt Tavaya önce yağı koyup eritelim. Daha sonra unu ve irmiği ekleyip, ikisinin de rengi...
  5. ambargo

GAMİNG KLAVYE ÖNERİSİ

merhabalar, fp klavye önerileriniz bekliyorum, bütçe yukarda yazmaktadır.
  6. ambargo

4k civarı monitör tavsiyesi

Merhaba arkadaşlar, ıps , en az 144 hz monitor tavsiyesi istiyorum. teşekkürler.
  7. ambargo

Fp Bluetooth Kulaklik Öneri̇si̇ Olan Var Mi?

Merhaba arkadaşlar, Babama kulaklık alıcam, kulakiçi bluetooth kulaklık öneriniz varmı? 250-300 TL bandında
  8. ambargo

+8 ay bebekler için muz dolgulu pankek tarifi

İçindekiler : 1 yumurta - 1 yaş altı yumurta sarısı 1 dolu yemek kaşığı yoğurt 1 yemek kaşığı yoğurt suyu veya su 2 yemek kaşığı tam buğday unu veya herhangi bir un çay kaşığı ucu karbonat 1 ceviz rendesi 1 adet muz.
  9. ambargo

BİM'E GELİCEK ARCTİS 3

Merhabalar arkadaşlar, 19 ağustos'da bime gelicek olan arctis 3 alınır mı? sizce nedir durum?
Top Bottom