Arama sonuçları: *

1. erenbilgisayarbilmiyo

windows güvenlik uyarısı

selamlar arkadaşlar, uzun süre sonra geri geldim. bilgisayarımda sebebini bilmediğim bişeyden dolayı windows güvenlik uyarısı alıyorum. yardımcı olursanız sevinirm. ilgili ssleri ekledim.
  2. erenbilgisayarbilmiyo

gta 5 dusuk fps sorunu

gta 5en yuksek ayarlarda 30 fps zor goruyorum sistemim yeni olmasina ragmen. sevebini bilmiyorum ama dusurdugumde de 5-10 fpslik bi oynama oldu. sebebini bilmiyorum. sistem: msi b650 edge wifi anakart r9 7900x msi suprim x rtx 4070ti 32 gb corsair vengeance ram 1tb msi spatium m2ssd msi 280r...
  3. erenbilgisayarbilmiyo

Çözüldü✓ boot esnasında dram ışığı yanıyor

selamlar arkadaşlar ramlerimin orjinal frekansını almadığımdan dolayı bios girip a xmp ayarını açtım ve boot esnasında d ram ışığı yanmaya başladı (sonrasında düzeliyor) ancak ileri zamanda bir arızaya sebep olacağından korkuyorum. çözümünü biliyorsanız söyleyebilir misiniz? anakart msi b650...
  4. erenbilgisayarbilmiyo

Çözüldü✓ BIOS Ekranı açamıyorum

bilgisayarımı açtıktan sonra f2 tuşuna basmama rağmen (başta cpu ve dram ışıkları yanıyor, sonra vga yanıyor ve sönünce ekran geliyor) bios ekranına ulaşamıyorum. yardımcı olur musunuz? anakart: msi b650 edge wifi
  5. erenbilgisayarbilmiyo

Çözüldü✓ bilgisayarimin anakartindaki hata isiklari yaniyor

arkadaslar bir tane pc topladim ve goruntu gelmiyordu sistemi kapatip actiktan sonra anakart uzerindeki cpu isigi ve dram isigi yandi. bunu nasil cozebilirim? (hallettim arkadaslar ilginiz icin tesekkur ederim)
Top Bottom