Arama sonuçları: *

• Users: ProBruzeer
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. ProBruzeer

Amazon Amerika ödeme sorunu

Selamlar, Amazon Amerikadan sipariş verdim ve siparişimin onayına dair e-posta aldım hatta ürün siparişlerimde de gözüküyor ancak kartımdan ödeme alınmadı. Bir sorun mu var yoksa gümrükten geçtiğinde vs. mi ödemeyi alır?
  2. ProBruzeer

Ininal Steamde hala geçiyor mu?

İndirimde bir arkadaşıma hediye olarak RE4 almayı düşünüyorum ancak dolara geçtiği günden beri Steamden hiç alışveriş yapmadım. Ininal hala çalışıyor mu?
  3. ProBruzeer

Araba alacağım öneri lazım

Selamlar 2M gibi bir bütçe var elimizde. İkinci el olarak C200 mü önerirsiniz yoksa BMW 5 ya da 3 serisi mi?
  4. ProBruzeer

Gerekli Şartları Belirttim, Önerilerinizi Bekliyorum.

arkadaşlar bu tarz bir laptop piyasada var mı? eğer varsa linkini atarsanız sevinirim, araştırdım ancak ben bulamadım. şimdiden teşekkürler.
  5. ProBruzeer

Çözüldü✓ XBOX Contoller açılmıyor

Selamlar. Dün gece normal bir şekilde kapatıp uyuduğum XBOX Controller şu an kablosuz bir şekilde çalışmıyor. Açmak için XBOX logosuna basılı tutuyorum ışık yanıyor ancak basılı tutmayı bıraktığım an ışık sönüyor. Kablolu şekilde kullanırken bir sorun yok yine her şey normal. Sorunun belli bir...
  6. ProBruzeer

Steam Yaz İndirimleri Oyun Önerilerinizi Bekliyorum

Selamlar 1000TL civarında bir bütçem kaldı. Oyun önerilerinizi bekliyorum. Çoğu adı duyulmuş oyuna sahibim (RDR2 vs.) ancak tüm önerilerinizi bekliyorum. Şimdiden teşekkürler.
  7. ProBruzeer

LoLde dil değiştirmek ban sebebi mi?

Arkadaşlar soru başlıkta. Oyunu İngilizce yapmak istiyorum ancka kodlarla hafif oynayacağım için ban riski teşkil etmesinden korkuyorum. Yapan var mı?
  8. ProBruzeer

Kalan günlerde Apotemi TYT denemeleri çözülmeli mi?

Selamlar, kalan günlerde Apoteminin üçlü TYT denemeleri çözülür mü? Moral bozucu olur mu? 3D’nin son denemesinde TYT 107,75 AYT 72 geldi. Zorlukları yakındır diye düşünüyorum ancak çözenlerden fikir almak isterim.
  9. ProBruzeer

Gelin sohbet edelim, YKS rutininiz nasıl gidiyor?

Konu başlıkta dostlar.
  10. ProBruzeer

Çözüldü✓ XBOX Controller almak mantıklı mı?

XBOX Controller almak mantıklı mı yoksa 2000 TL civarı fiyatlandırmada daha iyi bir alternatifi var mı? Sadece PCde kullanacağım.
  11. ProBruzeer

Switch Pro Controller alınır mı?

Switch için 3. parti başka bir firmanın controllerı var elimde ancak normal controller almayı düşünüyorum. Kullanan var mı? rahatlığı nasıl?
  12. ProBruzeer

1500 lira civarında hotswap yapılabilen klavye önerisi

Dostlar mümkünse %60 hotswap yapılabilen RGBli ve hoş tasarıma sahip bir klavye arıyorum. Switchler önemsiz zaten değiştireceğim.
  13. ProBruzeer

YKS yaklaşıyor gelin biraz konuşalım

Evet YKSye de çok az kaldı. Süreç nasıl gidiyor? Gelin biraz sohbet edelim.
  14. ProBruzeer

Steam Deck alınır mı?

Soru başlıkta. Sizce alınır mı? Asus ROG Ally düşünüyordum ancak aralarında 10Kya yakın fiyat farkı var ve açıkçası 10K daha para vermeye değer bir fark yaratacağını sanmıyorum Asus ROG Allyın.
  15. ProBruzeer

Ininal karta bankamatikten maksimum kaç lira yükleniyor?

Selamlar, Ininal kart ile Amazon üzerinden 1600₺lik bir ürün almak istiyorum. Yükleme limiti var mı ve ödemede bir sorun olur mu?
  16. ProBruzeer

Bu klavye hotswappable mı?

https://www.amazon.com.tr/Akko-Mekanik-Klavyesi-Kablosuz-Programlanabilir/dp/B08X5ZMTBQ?ref_=ast_sto_dp&th=1
  17. ProBruzeer

Steamdeck alınır mı?

Soru başlıkta dostlar, elimde iyi bir PC ve Switch var ancak sıkca toplu taşıma kullanıyorum ve tatil zamanlarında da genelde yurt dışı ya da şehir dışında oluyorum. Switchin yanına Steamdeck alınır mı?
  18. ProBruzeer

Bu sene yılın oyunu için en büyük adayınız kim?

Konuyu PC başlığı adı altında açtım ama tabii ki sorunun içine konsol oyunları da dahil. Görüşlerinizi bekliyorum.
  19. ProBruzeer

Custum klavye için bu set nasıldır?

Selamlar Akko Cream Yellow V3 switchli bir custom klavye yapacağım, bu uygun mudur yoksa öneriniz var mı...
  20. ProBruzeer

Bu switchler nasıldır?

https://www.amazon.com.tr/Akko-Mekanik-Klavye-Anahtar-Anahtarlar/dp/B0BM9L9C5T/ref=sr_1_1?__mk_tr_TR=%C3%85M%C3%85%C5%BD%C3%95%C3%91&crid=2MYCYTZ2SYBC5&keywords=akko+cream+yellow&qid=1683983905&sprefix=akko+cream+yellow%2Caps%2C136&sr=8-1 aklımdaki switchler bu sesi oldukça hoşuma gitti, yakın...
Top Bottom