Arama sonuçları: *

1. A

Acer Nitro 16 16 gb ram önerisi?

Arkadaşlar az önce bilgisayarı satın aldım fakat üründe 1x16 5600mhz ram var buna hangi ram i alıp 32 e yükseltebilirim? bu notebook
  2. A

Yardım Hdd'de 16gb lik dosyayı sildiğimde 384gb yer açılıyor.

arkadaşlar kısaca böyle gösterebilirim. bu durum normal mi. 16gb lik dosyayı sildiğimde diskte 384gb yer açılıyor.
  3. A

25 bin ₺'ye sistem önerisi?

20-25 bin TL aralığında oyunlarda ve adobe premiere de üzmeyecek 4060lı yahut rx7000 li sistem var mı?
  4. A

Çözüldü✓ Gtx 1650S bilgisayarımı kaç ₺'e satmalıyım?

Sistem özellikleri; Ekran kartı; Gigabyte GTX 1650S. İşlemci; R5 2600 stok fan. Anakart; B450M S2H. SSD: WD SN570 500GB M.2 RAM: Ballistix RAM(8 GB X2) DDR4 3000. PSU; Sharkoon 650W. Kasa; Gametech velar. Sistem icin kafamdaki fiyat 8-9k arası. Sistemi satmaktaki amacım daha iyi güncel bir...
  5. A

Medipol Üniversitesi İletişim Fakültesi iyi mi?

Arkadaşlar radyo televizyon bölümünü okumak istiyorum. İstanbul içi özel üniversitelere gidebilirim bu nedenle araştırma içerisindeyim acaba siz radyo televizyonda hangi özelleri öneririsiniz. Medipolün yılllığı çok ucuz ve kafamı karıştırıyor eğitiminden şüphe ediyorum sizce nasıl.
  6. A

Öneri 20 bin TL laptop önerisi

Arkadaşlar 20 bin TL civarı laptop arıyorum . Zorlarsam 25k lara kadar çıkarım. Laptopda video edit kurgu ve çok az da olsa oyun oynanacak . Genel ekran kalitesi de iyi olursa tadından yenmez. Önerileriniz için şimdiden teşekkürler.
  7. A

Yardım Fifa 23 ara sahnelerde ve duran toplarda 18 fps 'e düşüyor.

Arkadaşlar bu neden böyle çıldırıcam kafayı yedirtti. Kornerlerde ve ara sahnelerde 10fplere düşüyor oyun içinde 75 fps sabit vsync açık şekilde. Vsync kapadım ayar düştüm ama hala kasıyor. Ekran kartım gtx 1650 super.
  8. A

Yardım İnternet sitesi nasıl açabilirim?

Merhaba benim insragramda 25 bin üstü takipçim var. Futbol içerikleri üretiyorum. Ve takipçilerimin videolarını paylaşıyorum. Etkileşimim çok iyi durumda. Takipçilerim sayfamız için forum sitesi açmamızı önerdiler. Halı saha icerikleri paylaştığım için insanların birbirine ulaşıp takim...
  9. A

Cities Skylines için mod paketi var mı?

Arkadaşlar ben oyunu Epicte oynuyorum silmiştim, tekrar yükledim oyuna mod kurmaya üşeniyorum workshoptaki önemli modların olduğu toplu bir paket var mı ? Varsa paylaşırsanız sevinirim.
  10. A

Yardım Yeni aldığım tp-link ub400 çalışmıyor bu sorunu nasıl çözerim?

Sabah takar takmaz sürücüsüz çalıştı, sürücüsünü yükleyip biraz daha kullandıktan sonra bilgisayarı yeniden başlattım fakat BT simgesi gözükmemeye başladı. 1-2 kere sürücüyü tekrar yükledim ama tık yok, bu sorunu nasıl çözerim. 1680282085 Yazılımı kurunca o sıkıntı yaşanıyormuş. Sürücüyü...
  11. A

Matematiği zayıf olan EA öğrencisi Sözel mi yapmalı ?

Halihazırda eşit ağırlık öğrencisiyim önümüzdeki dönem açığa geçip çalışmamı sıklaştıracağım ama bu zamana kadar bölüm seçme konusunda hayli isteksiz davrandım ve ne için bu kadar çalıştığımı anlamam biraz geç oldu. Size danışmak istediğim konu ise ben matematik yapamayan birisiyim, ilerletmeye...
  12. A

R5 2600 ve GTX 1650 Super Anno 1800 ani FPS düşüşleri

RAM Crucial Ballistix 16 GB (2x8) 3200 MHz DDR4 CL16 Ekran kartı GTX 1650 Super İşlemci Ryzen 5 2600 Artık her oyunda yaşamaya başladım sisteme bir şeyler oluyor. Vermesi gereken FPS değerlerinin çok çok altında alıyorum bunun çözümü format dışında ne...
  13. A

R5 2600 GTX 1650 Super Death Stranding Ani FPS Düşüşleri

Sistemimde: GTX 1650 Super. Ryzen 5 2600. 500GB M.2 SSD. 16 GB RAM var. Hiçbirinde teknik olarak sıkıntı yok. Sürücülerim da güncel fakat aşağıdaki gibi FPS değerlerim çok düşük. Bunun çözümü var mıdır? Aslında oyunda takılma koşunca ve merkezlerde oluyor yardımcı olursanız sevinirim
  14. A

Çözüldü✓ Pch Ent v1 sistem açılmıyor

Son anda sistemi kaptım ama montajlı seçemedim şimdi montajlıyordum ve kasaya güç gelmediğini farkettim sorun nedir acaba? Montajda bir sıkıntı yok diye düşünuyorum power + - ler falan da doğru ama sistemde tık yok. Başka bir kasada ekran kartını denedim çalışıyor yani ekran kartında bir sıkıntı...
  15. A

Yardım 8-8.5k arası laptop önerir misiniz?

Başlıkta belirttiğim fiyatta günlük işlerimi görecek laptop arıyorum ne öneririsiniz?
  16. A

Yardım Spidermande karakter yüzleri ve duvarlar siyah renge dönüşüyor

Grafik ayaralrı en yüksek, bu sorunun sebebi nedir acaba?
  17. A

Öneri 5000 TL telefon önerisi

Annemin telefonu bozuldu ve telefon arayışındayız 2. el olmayacak şekilde ne önerirsiniz?
  18. A

Yardım Sea of Thieves %90 indirmede kalıyor devam etmiyor.

2. indirişim aynı sorun devam etti xbox verilerini falan sildim olmadı.Kurulu olduğu dosyaya erişip sildim yine olmadı yok mu bunun çözümü? 1660926697 Çözümü
  19. A

Fifa 22'yi geri iade etmeli miyim?

Bugün indirimde diye fifa aldım arkadaşla oynamak için ama halihazırda gamepasste oynuyordum şimdi 23 çıkınca fut da kapanacak ama 23 fiyatı yüksek olduğu için artı olarak gamepass e gelip gelmiyeceğini bilmediğim için 22 yi aldım geri iade etmeli miyim ?
  20. A

Forza horizon 5 ilk trailerdan sonra oyundan atıyor.

İlk çıktığı zaman oynuyordum pc ye format attım tekrar yükliyeyim dedim ve bu sorun çıktı ne yapmalıyım. Yönetici olarak başalat dediğimde ve dosyaları onar dediğimde de aynı sorun devam ediyor.
Top Bottom