Arama sonuçları: *

• Users: M1ka1291
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. M1ka1291

valorant gaia balta 2 mi yoksa yağmacı karambit mi

beyler nerdeyse 4 haftadır yağmacı karambit bekliyorum mağazama gaia balta geldi normal gaia balta olsa direkt cekerim diyodum 2 versiyonu geldi bunda bıcakla birlikte cekiyor cekişi bence güzel ama ben yağmacı karambit bekliyodum cok kararsız kaldım 700tl vericem o kadar bari sonsuza kadar...
  2. M1ka1291

puff diş teline zarar verir mi

diş teli takalı 20 gün oldu fakat vozol puff içmek istiyorum bugün içmeye başladım bi zararı olur mu diş teline braketler fln çıkar mı veya diş teli süresi uzatacak bir şey olur mu
  3. M1ka1291

idle master dolar kurunda hala kar ettirir mi?

dostlar bildiğiniz gibi steam dolar kuruna geçti idle master ile dolar kuru olmasına rağmen kar edebilir miyim sonuçta kartlarda dolar kurudnan düşceginden
  4. M1ka1291

Puff tad yok 600tl bosa gitti

2 gün önce tekelden yanlış duymadınız tekelden puff aldım çakma olduğunu anladıydim puff da tat yoktu ilk başlar 600tl verdim illaha tat gelir diye mal mal içtim tad yok sırf 600tlyi boşa atmış olmamaliyım diye tatsız şeyi 2gun kullandım vallahi param da gitti 2 günde ciğerlerim ne kadar kötü...
  5. M1ka1291

Bilgisayarci sanirim beni dolandircak ne yapmaliyim

Beyler şimdi dun ben 6yildir temizlenmeyen laptobumu ilçedeki en kaliteli olduğu söylenilen bilgisayarciya getirdim adam 240gb ssd bilgisayarı temizleme macun sürme fan değişme fln 1250tl dedi kazık olduğunu biliyorum neyse bunda sıkıntı yok bugün laptobu teslim alacaktım adam beni aradı ve...
  6. M1ka1291

max 1000tllik blue switch klavye onerirmisiniz

selamun aleykum max 1000tllik blue switch klavye onerirmisiniz
  7. M1ka1291

Evde Fare var mı yok mu olduğunu nasıl anlarız?

Selamün aleyküm dün odamda fare vardı bi şekilde odadan attım fakat bu farenin eve tek girmediginden şüpheliyim dün fareyi yakalamak için yere peynir koymuştum onları yemeye gelmişti şimdide yere peynir koysam etkili olur mu
  8. M1ka1291

Odama fare girmis koltugun altindan cikmiyor

PC kapadım telefon bakıyodum bi baktım yerden fare gidiyo korkup hafif bağırdım oda kaçtı sıkışık yerlere sonra ordan çıkardım şimdi koltuğun altına kaçtı sopayla koltuğun altını karıştırıyorum çıkmıyor bende saldım insta bakiyomda nasil çıkarticam olm bunu bide kasa kablolarını yemesin yaw...
  9. M1ka1291

Ekran Anlık Siyah Oluyor

Beyler şimdi ben 3lü prize Modem+monitor taktım sonra bir tane daha 3lü priz takıp onada kasayı bağladım ama arada sırada anlık siyah ekran oluyor ani şeylerde mesela oyunda tam ekran yapınca veya youtubede tam ekran yapınca oluyordu bugün tvde kapanıp acıldı 2kere (monitorum bozuldu tv...
  10. M1ka1291

Öneri Monitorum bozuldu tv ekraninda lol oynanir mi

1ay önce aldığım monitorum dün youtube izlerken bu hale geldi tabi garanti icin bu aksam arıcaz yapmaları 1ay süren kişiler olmuş bizim evdede 40-50 hz sanırım 40hzlik tv ekranı var acaba hdmi ile bunu kasaya bağlasam lol dereceli atılır mi 40hz ile oynanir mi
  11. M1ka1291

Monitorum Youtube izlerken bi anda pixel pixel oldu

Dell g2422hs Ips 165hz 1Ms Monitoru alalı 1ay oldu bugün youtubede video izlerken ekran bi anda pixel pixel oldu kabloyu çıkarıp taktim kapat ac yaptim fakat hala aynı napmalıyım
Top Bottom