Arama sonuçları: *

• Users: okan1975
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. O

Evde oto ses sistemi kurmak

Arkadaşlar selam, evde 2 adet bildiğim kadarıyla 600 Watt lık bass ve kabini var 2 adet kabinin üstünde birisi ses diğeri bass anfisi olmak üzere 2 tane anfim var ve hiçbir kablom ve teyibim yok bunları evde çalıştırabilmem için gerekli olanları internette bulamadığım için burda konu açıyorum...
  2. O

Ryzen 5 3600 B450M S2H Kule Tipi Soğutucu önerisi

Selamlar, ryzen 5 3600 işlemcim için bütçe max 400 TL soğutucu önerisi verebilir misiniz?
  3. O

Da g3 hazır sistem işlemci ısınma sorunu

Arkadaşlar selam, 1 buçuk yıl önce aldığım hazır sistem ile darboğaz yaşamaya başladım işlemci sıcaklığı 96 derecelere çıktı bios dan fan ayarlarına baktığımda stok işlemci soğutucusu 1500 rpm hızın üstüne çıkmadığını gördüm bu konuda ne yapabilirim ? İşlemci ryzen 5 3600
  4. O

UPS'E OTO ANFİSİ BAĞLAMAK

Merhaba arkadaşlar sizden bir konuda yardım istiyorum bilgisi olan arkadaşlar illaki vardır evimde 720 watt lık bir ups var buna anfi bağlamak istiyorum bildiğimiz oto anfisi ve bu sayede evdeki bassı çalıştırabileceğim nasıl bağlıyabilirim ve herhangi bir sorun olur mu acaba internette pek...
  5. O

valorant donma sorunu

merhaba arkadaşlar uzun zamandır windows 11 kullanıyorum bilmiyorum tabi windows dan mı oluyor hiçbir sıkıntı yoktu şu ana kadar valorant update v.s filanda geldi belki ondanda olabilir maç içindeyken bi anda pc kitleniyor sesler geliyor ama hiçbir müdahale yapamıyorum pc ye mecbur reslemek...
  6. O

asus monitör aldım kod gelmedi

arkadaşlar bişey sormak istiyorum itopyadan monitör aldım yanında webe özel 2500 valorant point veriyolardı hediye ama kodu bulamadım mail olarakmı gelcek bilgi verebilirseniz güzel olur
  7. O

ips mi tn panel mi ?

arkadaşlar selamlar yeni monitör alacağım fakat ips panelmi tn panelmi alsam karar veremiyorum aralarındaki fark nedir önceliğim rekabetçi oyunlar valorant gibi fps oyunları oynayacağım yaklaşık 10 senedir filan tn panel kullanıyorum bi sıkıntı yaşamadım ama ips panel hakkında bilgi verirseniz...
  8. O

dvi to displayport kablo dönüştürücü

arkadaşlar selamlar bişey danışmak istiyorum monitörümde displayport olmadığı için dvi dan displayport çevirici alıcam 144hz verirmi sizce eskiden sadece dvi kablosu ile 144hz alabiliyodum ama ekran kartında dvi girişi yok artık öneri ver görüşlerinizi yazarsanız sevinirim.
  9. O

144HZ ALAMAMA SORUNU

Arkadaşlar bugün da-g3 sistemimi aldım fakat eskiden benq xl2411 monitörüm ile dvi kablosu ile 144hz alabiliyodum ama rtx 2060 ekran kartında dvi girişi olmadığı için hdmi 2.0 kablo aldım herkes 144hz alabilirsin dedi fakat alamadım yardımcı olabilirseniz sevinirim. NOT: bu arada monitörde...
  10. O

Yeni Sisteme STOK İSTİYORUZ LÜTFEN

Da-g3 için azda olsa stok açabilirmisiniz rica etsem parayı şimdi bulabildim
Top Bottom