Arama sonuçları: *

• Users: Dickachu
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. Dickachu

Kaç wat kullandığımı nerden görebilirim

Psu üzerindeki ekran çalışmıyor bu yüzden bilgisayarımın ne kadar tülettiğini göremiyorum bu yüzden sıvı soğutma da göstermek istiyorum ama hangisini seçmem gerek bilemedim
  2. Dickachu

Internetimi nasıl hızlandırabilirim

Beyler selamlar yakın zamanda güçlü bir sistem topladım fakat online oyun girmek buradaki internetle işkence oluyor fiber zaten yok allahın unuttuğu yerde oturuyorum diye getirmiyorlarda sizce bu ürünü alsam internet hızına katkı sağlar mı
  3. Dickachu

Psu rgb si yanmıyor neden sizce?

Beyler bilgisayarı topladım ama psu rgb si yanmıyor neden olabilir ayrıca sistemde gözünüze çarpan başka bir hata var mı
  4. Dickachu

Anime kızı önerisi alabilirmiyim

Beyler kasanın içindeki anime kızını kasanın renklerine uymadığı için değiştirmek istiyorum bana güzel bir anime kızı önerir misiniz?
  5. Dickachu

Pc montajlanırken nelere dikkat etmeliyim

Iyi akşamlar beyler yaklaşık 1 aydan beri çok iyi bir sistem topluyorum ve sonunda hiç bir eksik kalmadı pc yi kendim kurmaya korktuğum için bir bilgisayarcıyla anlaştım sorun şu ki yaşadığım şehir küçük olduğu için fazla iyi bilgisayarcılar yok sizce montaj yapılırken nelere dikkat etmeliyim?
  6. Dickachu

Sizce hangisini almalıyım?

Sizce hangisi daha iyi steelseries kalitesine güvendiğim bir marka fakat görünüş olarak çok kötü duruyor öte yandan pikachu x razer görüntü olarak daha şık duruyor ayrıca mouse ve kulaklığına da sahibim fakat ses kalitesinden emin olamıyorum yardımcı olursanız sevinirim
  7. Dickachu

Sizce hangi tarz monitör tercih etmeliyim

Selamlar yakın zamanda rtx4090 lı güzel bir sistem topladım fakat sorun şu ki eskiden laptop ekranı ile kullandığım ekran şimdi tek ekran olarak kullandığım için çok rahatsız ediyor şuanki monitörüm 240 hz 1080p ve ne hz olarak ne görüntü olarak tatmin ediyor sizce yanına 4k bir monitör mü yoksa...
  8. Dickachu

Topladığım sistem nasıl yardımcı olurmusunuz?

Merhaba bu hafta yurt dışından parça parça aldığım bilgisayarı artık birleştirmek istiyorum ve bu konuda pek fazla bilgim çok kısıtlı bu yüzden bana verebiliceğiniz kurulum için sistemin uyumlu olup olmamasıyla ilgili her öneriye ve görüşe açığım CPU : intel i9 14th 14900k GPU : Asus RTX 4090...
Top Bottom