Arama sonuçları: *

• Users: wgaijin
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. W

13600K spike sorunu?

Arkadaşlar Opera'ya anlık girişlerde fanların yüklendiğini ve şöyle bir olay denk geldiğimi fark ettim bu anlık Spike'lar böyle bir işlemci için normal mi çünkü oyunlarda herhangi bir ısı sıçraması olmuyor.
  2. W

13 ve 14. nesil Intel baseline açıldıktan sonra sıcaklıklar düştü?

Arkadaşlar içimizde son BIOS güncellemesiyle Intel baseline açıp yüzünde gülümse olan vardır diye düşünüyorum. İşlemci alev topundan birdenbire normal olması gereken Intel'e döndü ve sıcaklıklar en az 15 derece aşağıya düştü. Performansta bir kayıp neredeyse olmadı. Bu konu hakkında ne...
  3. W

Çözüldü✓ I5-13600K için 240mm sıvı soğutucu önerisi

Kasa modeli Corsair iCUE4000X 240mm yukarı tarafı için bu işlemciyle birlikte yeterli olur düşüncesindeyim 360mm biraz abartı olabilir her ne kadar önü cam olsa da sonuçta yukarıdan nefes alıp verecek fikirleriniz önemli. Şuan üstünde ki takılan olan hava soğutucu: DEEPCOOL AK620 (ağır)...
  4. W

i5 13600K ve DeepCool AK620 Anormal sıcaklıklar

Şimdi arkadaşlar soru çok açık ve ben kafayı yemek üzereyim 13600K ile bu kombinasyon bugün Warzone'da ve diğer ağır oyunlarda 80 normal olarak anlık olarakta 90 derecelere pick atıyor gezdi malum önümüz yaz sıcaklıklar hiç yoktansa yurdun genelinde 35 derecelerin üstüne çok rahat çıkabiliyor bu...
  5. W

I5 13600K Ve Deepcool Ak620 Uyumlu Mu?

Şimdi arkadaşlar soru çok açık ve ben kafayı yemek üzereyim 13600K ile bu kombinasyon bugün Warzone'da ve diğer ağır oyunlarda 80-90 derecelerde gezdi malum önümüz yaz sıcaklıklar hiç yoktansa yurdun genelinde 35 derecelerin üstüne çok rahat çıkabiliyor bu soğutucu alalı yaklaşık 1-2 ay oldu...
  6. W

Deep cool AK620 eksik vidasını Sinerji yollar mı?

Bugün Sinerji'den AK620 aldım. Kargomu aldıktan sonra montajlama esnasında bir vida eksik çıktı, talep oluşturdum. Sizce eksik vidayı gönderirler mi ve o vida gelene kadar alternatif oraya nasıl bir parça takabilirim?
  7. W

13600K UNDERVOLTAJ YAPMALI MIYIM?

AF 34DUO KULLANIYORUM PUBGDE RAHAT 80 DERECELERİ GÖRÜYOR YENİ BİR HAVA SOĞUTMA ALMAK MANTIKLI MI YOKSA UNDERVOLTAJ YAPILIR MI? BİRDE UNDERVOLTAJ İŞLEMCİNİN W DEĞERİNİ DÜŞÜRDÜĞÜ İÇİN FPS KAYBIM OLACAK MI SONUÇTA İŞLEMCİNİN GÜCÜNÜ KISIYORUZ.
Top Bottom